Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adriano567

Problem z dźwiękiem 5.1

Polecane posty

Witam,

otóż mam problem z dzwiekiem w zestawie 5.1 głośniczków Creative T6160. Działają tylko 2 przednie satelitki, a reszta czasem coś poszumi. W panelu sterowania i w menedżerze Realteka mam wszędzie poustawiane 5.1 i na testach każdy się odzywa poprawnie. Natomiast już przy normalnej pracy na kompie nie działają. Dodam że wszystko działalo dobrze póki nie ich nie rozłączałem(z racji przenosin stanowiska). Karta dźwiękowa zintegrowana na płycie głownej ASUS M5A 78L-M LX, Windows 7 Ultimate 64 bit, sterowniki poinstalowane. Próbowałem już wielu rzeczy z innych forum i nic nie pomogło. Proszę o jakieś porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że skoro było ok to powinno działać, rozłączenie nie powinno mieć z tym nic wspólnego. Ja na moich starych creative p580 miałem to samo i gdzieś na forum pisali że win 7 sam robi tak by w stereo było tylko stereo ( na win xp było wszystko ok przy 5.1 w winamp-ie lewe przód i tył ten sam sygnał to samo z prawymi centralny mono ) : Zobacz czy masz dźwięk przy filmach odpal np. media classic player w ustawieniach audio ustaw 5.1 i zobacz czy przenosi dźwięk na resztę satelitek w winampie musiałem poprać wejściowe surround , a w grach masz 5.1 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...