Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Revolter

Nie można odnaleźc adresu IP (DUŻY PROBLEM!)

Polecane posty

Witam. Piszę tego posta ponieważ już nie mam sił na to by się z tym męczyć... Więc do rzeczy:

Od jakiegos czasu nie mam internetu na PC (pisze z laptopa). Internet jest dostarczany do innych urządzeń w domu oprócz niego.

Próbowałem wszystkiego. Ipconfig /renew, przywracanie systemu,wpisywaniu IP, wgrywaniu sterowników,wpisywaniu adresu MAC z routera, resetowanie DHCP,resetowaniu modemu,robienie formatu, odłączaniu kabla (gdy wpisuje w cmd komendę ipconfig /renew to wyskakuje takie coś: ... wystąpił błąd podczasu odnawiania interfejsu Połączenia lokalne: nie można skontaktować się z serwerem DHCP. Upłynął limit czasu żądania) . Nie wiem co jest :/. Gdy próbuje zainstalować program do routera z płytki ,z którą był, to wyskakuje ,że nie może znaleźć modemu. Odłączałem od prądu , resetowałem i nic. -.-

Dlatego zwracam się o pomoc tutaj. Szukałem po google rozwiązania lecz na marne. Może będziecie mieli jakiś pomysł. BARDZO PROSZĘ O POMOC :(.

Pozdrawiam!

Model Routera to: Linksys WRT5462.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wierszu poleceń: ping xxx (gdzie xxx - adres routera). Wynik wklej w postaci screena na forum. Spróbuj połączyć się innym kablem (być może ten jest uszkodzony). Jeśli inny kabel nie pomoże to najprawdopodobniej karta sieciowa mogła ulec awarii. Oczywiście filtrację MAC adresów na routerze masz wyłączoną ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...