Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarmat

Rozwiązany: Neostrada Livebox - internet znacznie zwolnił

Polecane posty

Witam, dzisiaj zauważyłem, że internet znacznie zwolnił. Mam łącze 1mb. Wiele stron nie chce się w ogóle wczytać, np. Facebook, Wikipedia, a także profil na Gadu-Gadu nie może się zalogować. Ta sytuacja panuje na wszystkich komputerach (dwa laptopy, oba z wi-fi). Próbowałem używać różnych przeglądarek - wszędzie to samo. Uruchamiałem ponownie Liveboxa zarówno przez panel konfiguracji jak i ręcznie, uruchamiałem ponownie konfigurację, nic nie pomogło. Proszę o szybką pomoc!

Edit: ping www.google.com wynosi: 89ms, zaś gdy w cmd chcę sprawdzić np. na Facebooka wyświetla mi się komunikat "Upłynął limit czasu żądania"

Niektóre strony wczytują się normalnie, inne zaś w ogóle.

Edit2:mam wyłączone wszystkie programy używające internetu, oraz zapory i antywirusy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie dramatyzować po tym, że internet przez jeden dzień działa wolno. TP lubi prowadzić pracę techniczne na linii i potrafią one trwać 7 dni albo 14. Skontaktuj się z TP czy w twojej okolicy nie ma żadnych prowadzonych prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci to pomoże ale... miałem dzisiaj identyczny problem... choć nie doszukiwałbym się podobieństw jednak możesz spróbować. Mi również nie działał facebook, google, część onetu się ładowała a część nie. Poszukałem trochę w necie i jakoś tak odruchowo uruchomiłem combofixa. Po ukończeniu zadań przez program ComboFix wszystko działa normalnie.

http://combofix.com.pl/

A no i też mam neostradę i liveboxa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ComboFix to nie jest zabawka, którą uruchamia się przy każdym pomniejszym problemie z komputerem (a szczególnie z siecią). Po drugie samo uruchomienie nie zawsze pomoże dlatego też trzeba podać logi. Po trzecie, i najważniejsze, jest to program, który może dość drastycznie zmienić działanie komputera gdy się go nie umiejętnie używa. Nie polecam odpalanie tego programu niedoświadczonym użytkownikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...