Skocz do zawartości

Skyrim - quest "zakazana opowiesc", amulet Gauldura

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

human

human

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 584 postów
Jestem w jaskiniach z dwoma pokojami z przesuwanymi drzwiami z dzwigniami. W jednym z pokojow sa 3 filary obrotwe z obrazkami ryby, ptaka i weza. w Drugim sa tez te same filary tylko jakby zawalone i nie ruszaja sie. Podejrzewam ze otwieraja one zakratowane wejsce w podlodze przed tymi pokojami jednak jak je ustawic? probowalem podobnie jak w tym pokoju obok ale nie wychodzi.
Ktos ma pomysl?
Intel Core i5-3570K 4.4GHz/Mugen ScytheII/ ASRock Z77 Extreme 4/ 8GB RAM Kingston/ Radeon Saphire 7870 2GB/ Creative X-Fi

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

italiano57

italiano57
  • Forumowicze
  • 3 postów
od strony wejścia wąż, ryba, sokół, potem pociagnąc za dzwignie w głównej sali

Gniewomir

Gniewomir

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 118 postów
To chyba nie jest prawda... U mnie ta kombinacja nie działa.

Próbowałem ułożyć znaki na zasadzie papier, kamień, nożyce, ale nie otwierało to drzwi. Nie znalazłem też niczego co mogłoby być wskazówką. Po n-tej próbie trafiłem do tego tematu i przepisałem ustawienie, które nie zadziałało. Ostatecznie użyłem kodu tcl by przejść przez kraty i zwolnić dźwignię z drugiej strony, a obiecałem sobie, że żadnego w grze nie użyję.

Bodder

Bodder

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów
Masz 2 pokoje. W jedynym są te filary które się nie przesuwają, to zapamiętaj jakie są, idź do drugiego pokoju, i zrób takie ułożenie jakie było w pierwszym (spróbuj w normalnie i od końca, bo z tego co pamiętam działało od końca, czyli np., wąż, ryba, sokół, to sokół, wąż, ryba. Czaisz o co mi chodzi? wink_prosty.gif) Potem w tej głównej sali musisz pociągnąć dźwignię. Musi zadziałać.

Edytowany przez Bodder, 22 listopad 2011 - 09:06.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Sharphido

Sharphido
  • Forumowicze
  • 2 postów
Pozwolę sobie podepnąć się do tematu. Mianowicie: z filarami nie miałem problemów, jednakże po zejściu na dół po tych drewnianych schodach dostałem się do komnaty w której było kilku Draugów, oraz drzwi z obracanymi pierścieniami. Byłbym dozgonnie wdzięczny gdyby ktoś nakierował mnie na wskazówkę dot. ułożenia pierścieni lub podał ich kombinację. Z góry dziękuję.

Kintoki

Kintoki
  • Forumowicze
  • 2 postów
CYTAT(Sharphido @ środa, 07 grudzień 2011 - 16:38)
Pozwolę sobie podepnąć się do tematu. Mianowicie: z filarami nie miałem problemów, jednakże po zejściu na dół po tych drewnianych schodach dostałem się do komnaty w której było kilku Draugów, oraz drzwi z obracanymi pierścieniami. Byłbym dozgonnie wdzięczny gdyby ktoś nakierował mnie na wskazówkę dot. ułożenia pierścieni lub podał ich kombinację. Z góry dziękuję.

ustaw ptaszek , ptaszek, smok patrząc od góry

Sharphido

Sharphido
  • Forumowicze
  • 2 postów
Dzięki wielkie. To znowu ja. Znajduję się teraz w Skale Wartkiego Potoku. Znów mam z tymi drzwiami problem znacie do nich hasło?

Kintoki

Kintoki
  • Forumowicze
  • 2 postów
CYTAT(Sharphido @ środa, 07 grudzień 2011 - 18:05)
Dzięki wielkie. To znowu ja. Znajduję się teraz w Skale Wartkiego Potoku. Znów mam z tymi drzwiami problem znacie do nich hasło?

jako że nie robiłem tego questa to nie wiem ale jeżeli masz jakiś szpon który znalazłeś to spróbuj go obrócić w ekwipunku tam powinieneś mieć rozwiązanie smile_prosty.gif

foris

foris

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
Witam mam pewien problem w ww. zadaniu. Mianowicie zostałem wysłany do Folgunthur, sęk w tym że przed ruinami był obóz w którym trzeba było przeczytać dziennik, ja na nieszczęście przegapiłem ten obuz i od razu udałem się do ruin, całe je przeszedłem, zdobyłem część amuletu ale quest zaprowadził mnie do tych zapisków, przeczytałem te zapiski nawet coś tam w queście się zaznaczyło tyle że w dzienniku mam dalej by przeczytać ten dziennik który już przeczytałem. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Dodatkowo mam już trzy amulety i nie wiem jak ruszyć to zadanie sad_prosty.gif

GLight

GLight

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 224 postów
...a przeczytałeś "Dziennik Drelasa" (chyba znajduje się gdzieś Folgunthur, nie, nie pokieruje Cię mapa tongue_prosty.gif) ? Nieprzeczytanie go generuje najwięcej problemów...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników