Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

human

Skyrim - quest "zakazana opowiesc", amulet Gauldura

Polecane posty

Jestem w jaskiniach z dwoma pokojami z przesuwanymi drzwiami z dzwigniami. W jednym z pokojow sa 3 filary obrotwe z obrazkami ryby, ptaka i weza. w Drugim sa tez te same filary tylko jakby zawalone i nie ruszaja sie. Podejrzewam ze otwieraja one zakratowane wejsce w podlodze przed tymi pokojami jednak jak je ustawic? probowalem podobnie jak w tym pokoju obok ale nie wychodzi.

Ktos ma pomysl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest prawda... U mnie ta kombinacja nie działa.

Próbowałem ułożyć znaki na zasadzie papier, kamień, nożyce, ale nie otwierało to drzwi. Nie znalazłem też niczego co mogłoby być wskazówką. Po n-tej próbie trafiłem do tego tematu i przepisałem ustawienie, które nie zadziałało. Ostatecznie użyłem kodu tcl by przejść przez kraty i zwolnić dźwignię z drugiej strony, a obiecałem sobie, że żadnego w grze nie użyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 pokoje. W jedynym są te filary które się nie przesuwają, to zapamiętaj jakie są, idź do drugiego pokoju, i zrób takie ułożenie jakie było w pierwszym (spróbuj w normalnie i od końca, bo z tego co pamiętam działało od końca, czyli np., wąż, ryba, sokół, to sokół, wąż, ryba. Czaisz o co mi chodzi? ;)) Potem w tej głównej sali musisz pociągnąć dźwignię. Musi zadziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podepnąć się do tematu. Mianowicie: z filarami nie miałem problemów, jednakże po zejściu na dół po tych drewnianych schodach dostałem się do komnaty w której było kilku Draugów, oraz drzwi z obracanymi pierścieniami. Byłbym dozgonnie wdzięczny gdyby ktoś nakierował mnie na wskazówkę dot. ułożenia pierścieni lub podał ich kombinację. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podepnąć się do tematu. Mianowicie: z filarami nie miałem problemów, jednakże po zejściu na dół po tych drewnianych schodach dostałem się do komnaty w której było kilku Draugów, oraz drzwi z obracanymi pierścieniami. Byłbym dozgonnie wdzięczny gdyby ktoś nakierował mnie na wskazówkę dot. ułożenia pierścieni lub podał ich kombinację. Z góry dziękuję.

ustaw ptaszek , ptaszek, smok patrząc od góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. To znowu ja. Znajduję się teraz w Skale Wartkiego Potoku. Znów mam z tymi drzwiami problem znacie do nich hasło?

jako że nie robiłem tego questa to nie wiem ale jeżeli masz jakiś szpon który znalazłeś to spróbuj go obrócić w ekwipunku tam powinieneś mieć rozwiązanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem w ww. zadaniu. Mianowicie zostałem wysłany do Folgunthur, sęk w tym że przed ruinami był obóz w którym trzeba było przeczytać dziennik, ja na nieszczęście przegapiłem ten obuz i od razu udałem się do ruin, całe je przeszedłem, zdobyłem część amuletu ale quest zaprowadził mnie do tych zapisków, przeczytałem te zapiski nawet coś tam w queście się zaznaczyło tyle że w dzienniku mam dalej by przeczytać ten dziennik który już przeczytałem. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Dodatkowo mam już trzy amulety i nie wiem jak ruszyć to zadanie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...