Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pooszkin

Windows 7 nie wykrywa partycji

Polecane posty

Problem pojawił się po sformatowaniu dysku systemowego i ponownym zainstalowaniu windowsa. Jeden z dysków po prostu zaginął a co najdziwniejsze nie widać go nawet w opcjach partycji i dysków. Próbowałem coś poradzic programem easeus partition master ale niestety ten program też nie wykrywa ani partycji ani nieprzydzielonego miejsca. Zależy mi na tym by nie utracić danych z tej partycji. Czy wie ktoś co zrobić w tej sytuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk jest poprawnie zainstalowany. Chodzi o jedną partycję tego dysku która po prostu się rozpłynęła. Nie mam nawet dostępu do miejsca jakie powinno zostać po tym woluminie. W opcjach dysków nie ma żadnego miejsce nieprzydzielonego ani nieskonfigurowanych woluminów (np bez przypisanej litery). W menedżerze urządzen w właściowościach dysku brakuje tych GB które były przydzielone do zaginionej partycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Musiałeś coś namieszać przy instalacji windows'a. Ja miałem podobny problem gdy xpsp3 próbowałem zainstalować na xpsp2. Pomogła ponowna instalacja xpsp2. Potem format całego dysku i xpsp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...