Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stradu

Nowy Modem/router

Polecane posty

Witam, przymiezam sie do zakupu nowego modemu i routera pod neostrade 8mb.

Chce wymienic router bo z moim tp-linkiem TD-W8901G jest cos nie tak. (http://allegro.pl/tp-link-router-wifi-adsl-td-w8901g-neostrada-netia-i1914907633.html)

Odkad wymienilem moj modem ktory dostalem od neostrady, na modem/router adsl, moj iternet zaczol sie resetowac bez powodu.

Nie wiadomo kiedy o ktorej godzinie, nie wiem co jest przyczyna resetowania nic nie zauwazylem.

Pozatym ten modem jak sie nie myle nie daje mi na wykozystywanie w pelni mojego internetu, (chodzi mi o to ze mam 8 mb a wykozystuje tylko nie wiem 4 bo jest jakos ograniczony) ??

Najbardziej interesowam by mnie jakis prosty modem z routerem adsl tylko nie wiem czy nie lepiej byloby kupic osobny modem i osobny router ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym ten modem jak sie nie myle nie daje mi na wykozystywanie w pelni mojego internetu, (chodzi mi o to ze mam 8 mb a wykozystuje tylko nie wiem 4 bo jest jakos ograniczony) ??

Ten router obsługuje ADSL2+ (być może przestawiłeś na routerze na ADSL) tak więc nie ma problemów z prędkościami do 24 Mbps.

Co masz na myśli pisząc, że internet się "resetuje" ? Migają jakieś kontrolki na routerze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...