Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tyrus

Problem z BF 2142

Polecane posty

Otóż kupiłęm sobie nowe części do kompa. Zrobiłem formata. Podpiąłem router, gierki chodzą - stronki też. Odpalam BF 2142, wyświetla się lista serwerów, wybieram sobie któryś, a tu zonk. Wyskakuje komunikat że są problemy z moim łączem (ale wszystko inne działa - tylko BF nie) - co zrobić? Router przy instalacji wykrył mi łącze na PPPoA. Router to NetGear N150 (od Ornage). Co mam zrobić by BF 2142 w końcu mi się odpalił (przed wymianą sprzętu na tym routerze działał!!!)....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"There is a problem with your connection" (Nie można połączyć, sprawdź swoje połączenie - czy jakoś tak w wersji PL ). Dobra to jak to zrobić w takim razie? Dodam jeszcze, że pół dnia grzebałem w ustawieniach routera i za Chiny Ludowe nie udało mi się rozwiązać problemu. Próbowałem odblokować porty ( na routerze wybieram opcje od 1 do 65 tys) i dalej nic...

post-85574-1321292714_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego: >> KLIK <<.

Kurdesz - nie mam tego u siebie w menu ustawień routera. Ale wszedłem w ustawienia połączenia - i tam były jakieś porty dodane - Skype'a - Skype od razu przy instalacji je dodał. Więc sam wklepałem ręcznie... Potem coś w routerku się przestawiło i całą listę diabli wzięli... Po prostu ręce opadają... czy nie mogli jakiego patcha wydać co by to załatwiał tylko takie pierdzenie w rynne z tymi portami?... Z tego co czytałem na forach zagranicznych to nie, że ja mam jakieś fanaberie tylko kopa ludzi tak ma. Chciałbym też podziękować producentowi mojej nowej płyty głównej za utrudnienie mi życia.... bo na starej tego problemu nie miałem, a router ten sam... A także pomocy EA, która to zbaraniała po zadaniu tego pytania odnośnie tego problemu...

P.S. Ale jeszcze powalczę - najwyżej trafię do wariatkowa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeinstalowałem, nawet formata miałęm.. i dalej lipton. A buce z EA mi odpowiedzieli że pirata MAM! (Co nie jest prawdą bo gra wcześniej łączyła się z netem!!!)

Hahahahhaha Udało się!!!! Musiałem zmienić w ustawieniach ADSL i teraz działa!!!!!! Boziuuuuuuuuuu chyba się upiję ze szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...