Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krych777

Rozwiązany: Zmiana dostawcy internetu...

Polecane posty

Witam. Posiadam obecnie internet radiowy 512kb/s, sytuacja jest z nim taka, ze czesto go niema, predkosc spada 5 krotnie itd... Mieszkam w okolicy Łącka, chcialbym zmienic dostawce, predkosc 1/2 mb/s, i jakie polecacie bezprzewodowe, blueconnect albo radiowe sieci? Kabel telefoniczny do mnie nie dochodzie wiec nie mam innego wyjscia jak cos bezprzewodowego. Potrzebuje czegoś, żeby nie było lagów podczas grania a takze bez limitu pobierania (albo, żeby po wykorzystaniu spadalo do minimum 512kb/s).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, korzystam róznież z internetu od tego samego dostawcy co krych777. Płacimy kosmiczne 40zł i zaledwie kilka dni w miesiącu zdaży się aby internet działał w miare dobrze mając na myśli w miare chodzi o to że nie ma lagów a prędkość wynosi max do 450 kb/s o wyższej prędkości nie ma mowy. Napisaliśmy ten temat ponieważ nie wiemy co z tym zrobić od tygodnia prędkość internetu nie przekracza 10 kb/s!!!!!! aby napisać tego posta czekałem 10 minut na załadowanie się forum. Dostawca wykożystuje poprostu ludzi...

dlatego potrzebujemy czegoś co będzie dostępne w naszej miejscowośi <Łącko> . Jak już krych777 wspomniał linia telefoniczna do nas nie dochodzi więć jesteśmy zdani na coś bezprzewodowego. Czekam/y na wasze propozycje i pomysły!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...