Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marahin

Rozwiązany: Firefox - brak dźwięku

Polecane posty

Cześć!

Od paru dni w Firefoxie jest u mnie dziwny, utrudniający pracę incydent - gdy próbuję odtworzyć cokolwiek (czy to jakiś filmik z YT, czy animację z dźwiękiem) niestety, ale nie ma dźwięku. Oczywiście na YouTubie jest wszystko na full głośności, w mikserze również "pasek" głośności jest na samej górze i pokazuje, że Firefox wydaje jakieś dźwięki. Problem w tym, że tego nie słychać. W Internet Explorerze / Windows Media Playerze (czy jakiejkolwiek innej aplikacji) jest dźwięk, więc zgaduję że spieprzyłem niechcący jakąś opcję którą dodali w wersji 7.

Poszperałem trochę w google o tym i dużo tematów zostało rozwiązanych przez sposób dodania wpisu rejestru (dokładnie nie pamiętam już jakiego), lecz ja owy rejestr cały czas mam.

Z góry dzięki bardzo za pomoc,

Marahin.

#EDIT

Po odinstalowaniu WSZYSTKICH pluginów i wtyczek firefoxa i wgraniu ponownie, wszystko było okej. Nie weim czemu, jak sprawdzałem to wszystkie były aktualne.

Problem rozwiązany, może komuś info wyżej się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA twoim miejscu (najszybszy) sposób do zrezygnowanie z Mozilli Firefox i zainstalowaniu Google Chrome,

Firefox ma już swoje lata nawet po generacjach i tych wszystkich aktualizacjach jest trochę zużyty z tego co wiem pracuje gorzej od produktu google ( google chrome). Dźwięk wtedy powinien działać w 100%

Ale jeśli bardzo lubisz* lisa* to spróbuj najpierw od dodatków być może jeden z nich niepoprawnie działa, jeśli to nie pomorze odinstaluj mozille i nagraj ją jeszcze raz...

Ps: Polecam pierwszy sposób ;) szybki, łatwy i bez problemów ;P

mam nadzieję że pomogłem ;)

trochę się opóźniłem ;) przepraszam

ale myślę że jednak pluginy i wtyczki dają więcej błędów niż możliwości ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...