Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Unable to connect

Polecane posty

Od jakiegos czasu (prawdopodobnie ze 2 tygodnie) jestem wylogowany z Youtube. Dotychczas nie sprawialo mi to problemow, poniewaz nie mam czasu by ogladac i komentowac filmiki tam zamieszczane, ale po problemach z wyswietlaniem filmikow (automatyczna zmiana rozdzialki po powiekszeniu) zdecydowalem sie ponownie zalogowac. I tu pojawil sie problem: za kazdym razem, kiedy klikam 'sign in', polaczenie z ta strona nie moze zostac zrealizowane i tym samym dostaje typowe info 'unable to connect', czyli tak, jakby strona nie istniala, albo moj internet nie dzialal.

Jako, ze uzywam Firefoxa, sprawdzilem czy to samo wystepuje w IE, i okazuje sie, ze na innych przegladarkach wszystko dziala. Problem w tym, ze ja nie chcem uzywac IE. Szukalem info na ten temat w google, ale nic nie pasowalo. Moze oprocz jednego z mozilla support:

https://support.mozilla.com/en-US/questions...2339/aUsaEnfxqa

Ale jak widac, osoby z podobnym problemem odpowiedzi nie uzyskaly...

Wie ktos, o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie probowalem to zrobic, ale nie jestem pewny czy udalo mi sie cokolwiek usunac, bo przegladarka zwyczajnie sie zawiesila na 2 minuty, po czym dostalem wiadomosc, ze 'script could not be ...' i czy chcem kontynuowac czy anulowac akcje. Kliknalem kontynuacje, ale i tak przerwalo.

Tak czy inaczej, nie rozwiazalo to mojego problemu, bo nadal nie mam dostepu do sign in na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...