Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar

Thunderbird i poczta onet - problem pobieranie całej skrzynki

Polecane posty

Witam,

od wczoraj mam następujący problem z Thunderbirdem (wersja 7.0.1 - najnowsza). Thunderbird zaczął pobierać całą pocztę z serwera Onetu - wcześniej pobierał tylko najnowsze wiadomości. Nic w ustawieniach Thunderbirda nie zmieniałem. Gdy wszedłem przez przeglądarkę na serwer poczty Onet zobaczyłem, że wszystkie wiadomości są ustawione jako nieprzeczytane. Nie pamiętam czy tak też było wcześniej czy też nie. Czy możliwe, że to jest przyczyną? Czy też jest jakaś inna przyczyna tego dziwnego zachowania? Na serwerze mam ponad 15000 wiadomości więc chciałbym jakoś sensownie rozwiązać ten problem. Jakieś propozycje żeby Thunderbird zaczął znowu pobierać tylko najnowsze wiadomości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przenieść stare wiadomości na poczcie do innego folderu (np: stwórz Archiwum).

Dobry pomysł. Ale jak zaznaczyć w poczcie Onet wszystkie wiadomości żeby przenieść je jednym ruchem? Bo mogę zaznaczyć maksymalnie wszystkie wyświetlane na stronie czyli 60. A tych stron to pewnie jest kilkaset.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawie :( Może ktoś ma jakieś inne pomysły, może coś jest nie tak w ustawieniach programu pocztowego? - chociaż w sumie nic w nim nie zmieniałem. Nie chcę usuwać wszystkich wiadomości z serwera żeby wszystko zaczęło normalnie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...