Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Urakabarameel

Xbox receiver nie znajduje padów

Polecane posty

Kupiłem sobie ostatnio to urządzonko, jednak pojawia się problem, ponieważ nie mogę odnaleźć padów (w konsoli działa wszystko ok). Pomijając fakt, że instalacja sterów nie odpala, bo wywala jakiś błąd o trybie zgodności (pobrałem ze strony MS) to mój windows (7) nie może zainstalować tych sterów do usb (te co odpalają się zaraz po podpięciu urządzenia), mimo to lampka na urządzeniu się świeci, ale i tak nie mogę odnaleźć urządzenia (na xboxie wszystko ok). Jakieś rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odbiorników nie było płytki ze sterownikami ? Wg mnie konieczne jest prawidłowe zainstalowanie sterowników. Jaki dokładnie masz błąd zgodności ? Może uruchom instalkę jako administrator.

Mi w WIn 7 64-bit nie miałem żadnych problemów z instalacją (kupiłem pada od razu z odbiornikiem i tam była płytka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak że trzeba kilka razy próbować wciskać te przyciski zanim zamigocze lampka na padzie. Ja mam wersję na sznurku ale spotykałem wielu którzy na to narzekali i po którymś razie zaskoczyło. A co do sterów to moim zdaniem ewidentnie musisz je instalować jako admin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...