Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NikonPL

POMOC! (WAŻNE) problem z grafiką Sony Vaio

Polecane posty

Siema , od jakiegos czasu (od 2 tyg) mam problem z grafiką w laptopie Sony Vaio ( VGN-NR110E ) na SS widać problem .

jedynka_hsqhpxx.jpg

Na 1 zdjęciu widać że jest podkreślenie liter i nie wiem jak to wyłączyć (czerwona ramka to zaznaczone ikonki)

dwojka_hsqhpxn.jpg

drugie zdjęcie to SS z Microsoft Ofice Word 2007 , Widać jaka tu jest dziwna grafika a była inna i tez nie wiem jak to zmienić , I mam pytanie , czy to wina ustawień graficznych czy może jakiś wirus???? bo muszę przyznać ze ostatnio i ściągałem i kombinowałem w ustawieniach graficznych Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego podkreślenia liter ani ikon... widzę tylko, że litery są na niebieskim tle, a żeby to wyłączyć musisz odznaczyć 'zablokuj elementy sieci web na pulpicie'

odblokowanie.th.jpg

zanim to zrobisz ustaw domyślną kompozycje Windows XP..

56186821.th.jpg

Zauważyłem, że masz podświetlone same litery, bez ikon, to oznacza, że masz wyłączoną opcję "użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu"

Najlepiej będzie jak zrobisz to co napisałem wcześniej, następnie w opcjach wydajności > efekty wizualne, wszystko pozaznaczaj.

(panel sterowania > wydajność i konserwacja > dostosuj efekty wizualne)

3333333q.th.jpg

Co do liter w Microsoft Office, to jest ta ich słynna technologia ClearType, na Windows 7 tak domyślnie wygląda czcionka na pulpicie, z takimi przebarwieniami, pozbyłem się jej zmieniając czcionkę na tą z XP czyli Tahoma, tam gdzie się jej nie da zmienić, ciągle mam te różowe literki. Chyba, że wcześniej miałeś inaczej, być może zmieniałeś czcionki.

PS.

Nie rób nigdy więcej takiego tytułu typu "poomocy, WAŻNE! pilne!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś wszytko co napisałem wyżej w poprzednim poście? bo widzę, że nie.

"użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu" <- to jest przyczyna, żeby litery nie były na niebieskim tle, musi być zaznaczona..

(panel sterowania > wydajność i konserwacja > dostosuj efekty wizualne)

Przeczytaj dokładnie mój poprzedni post ze screenami, bo tam jest rozwiązanie..

Elementy sieci web na pulpicie mają być odblokowane, a cienie dla etykiet ikon pulpitu maja być włączone

NikonPL

nie wiem......co do podkreślenia[...]

TO JEST PODKREŚLENIE LITER.. Twoje litery są na niebieskim tle..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...