Skocz do zawartości

Problem z rejestracją w League of Legends

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

niezwyciezony1

niezwyciezony1
  • Forumowicze
  • 1 postów
Chcę się zarejestrować na League of  Legends.Wszystko mam napisane dobrze ale gdy chcę zakończyć rejestrację to pokazuje mi się komunikat z napisem Your signup failed bez jakiegoś powodu.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

pejter

pejter

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 61 postów
Może podana nazwa użytkownika jest już zajęta? Sprawdzałeś czy NA PEWNO wszystko jest w porządku? Wiem, wiem... sądzisz, że wszystko dobrze, ale sam miałem kilka razy przypadek, że byłem święcie przekonany o poprawności wpisywanych danych, by potem się przekonać o błędzie.

Sand

Sand
  • Forumowicze
  • 3 postów
Witam
Sam miałem problem zarejestrować się do league of legends, bo nie znam za dobrze angielskiego. Ale znalazłem na youtube ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=4Lh8PDFiyGw i poszło bez problemu : ) pozdrawiam

aquarius89

aquarius89
  • Forumowicze
  • 3 postów
Jesli ktos z was ma nadaj problemy z rejestracja to proponuje skorzystac z linku aktywacyjnego.

http://signup.league...115420654962109

Nie ukrywam ze jest to moj link, dziala, sprawdzalem przed chwila. pozawala zarejestrowac nowe konto bez problemu.
Jesli linkt okaze sie dla was pomocny to i rowniez dla mnie. gdyz jesli wbijecie 10 lvl dostane troche dodatkowych punktow dzieki wam.
pozdrawiam Aquarius :)

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Mihashek

Mihashek

Muppet

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1447 postów
Także miałem ten problem (wczoraj, godziny wieczorne). Dzisiaj jak się ok. 9 rano zarejestrowałem było już wszystko w porządku. Spróbujcie jeszcze raz, dzisiaj. Pewnie jakieś problemy miał support, ale je naprawił już. Pozdrawiam. Dodany obrazek

Edytowany przez Mihashek, 15 grudzień 2012 - 11:53.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Skarga

Skarga

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 87 postów
cześć, też mam problem z rejestracją
rejestruję konto normalnie, ale nie otrzymuję żadnego maila, nie mogę się zalogować, a gdy proszę o przesłanie na maila nazwy użytkownika, dostaję: "Nie ma konta, przypisanego do tego adresu e-mailowego." mimo to ponowna próba założenia konta na tym e-mailu skutkuje informacją, że mail jest już w bazie
próbowałem z dwoma mailami (o2 i gmail). jakieś pomysły? :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników