Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morgomir

Play i stawki do niego

Polecane posty

Witam

Kilka dni temu razem z mamą przeszliśmy do playa - z T-Mobile. Ja mam mieć w tej sieci numer od 7 sierpnia natomiast mama dopiero od października - na wtedy zostały wyznaczone terminy. Umowy zostały już podpisane, telefony wzięte itp.

Mama wzięła abonament na 59zł. I teraz nagle histeryzuje, że ona by wycofała to wszystko bo ludzie będą mieli do niej drogo...

Tłumaczę jej, że ma najlepszą oferte na rynku, najwiecej minut i najtaniej, a ona, że nikt nie bedzie chciał do niej dzwonic bo 59 gr....

Ręce mi opadają. Jak mogę do niej dotrzeć żeby to porządnie wytłumaczyć ;) ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły jest tak, że koszty połączeń pomiędzy dwoma różnymi operatorami są wyższe niż pomiędzy osobami w tej samej sieci. Jeżeli play ma tanio do siebie, dobre ofert (w swojej sieci) to prawdopodobnie drogo będzie dzwonić z Plusa do Playa. Ja nigdy np. nie dzwonię do innych sieci z mojego telefonu bo wiem, że trochę mnie to będzie kosztować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, musisz powiedzie swojej rodzicelce, że oferta ulegnie zmianie dopiero pod koniec roku. Powiedz że Play dopiero poważnie zaczyna coś znaczyć na rynku i dogaduje się z innymi operatorami tak, aby stawki były niskie. To jest moim zdaniem, dobre wytłumaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...