Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hubbas

Letnia promocja Ubisoft

Polecane posty

W najnowszym numerze CD-Action na stronie 47. jest przedstawiona promocja Ubisoftu, która bardzo mnie zainteresowała. Jest jednak problem, gdyż nie mogę znaleźć sklepu, gdzie ona jest prowadzona i terminu jej zakończenia. Może słyszeliście na ten temat trochę więcej ode mnie? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Tak na boku - czy w grę Heroes V da się grać przez internet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według matiza z markolfa, to ta promocja startuje 1 lipca w sklepach wysyłkowych a w zwykłych później.

Jeśli chodzi o sklepy, to faktycznie nie podali tego w reklamie, ale prawdopodobnie Saturn i Empik będą spokojnie prowadziły ową promocję.

Heroes V - tak, da się w to zagrać przez multi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na pierwszej części reklamy podali, że od 15go...więc może tak będzie.

2. Nie wiem czy przypadkiem Heroes 5 w tej edycji ma brak klucza do multi niestety. Obiło mi się coś o uszy.

Ad. 1

Pisali, że DO 15.06. Więc trochę szkoda bo chcialem nabyc assasyna i anno 1404.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie wiem czy przypadkiem Heroes 5 w tej edycji ma brak klucza do multi niestety. Obiło mi się coś o uszy.

Dobrze słyszałeś, w tej wersji jest tylko sama płyta, brak jest jakiegokolwiek CD-KEY'a umożliwiającego rozgrywkę w większym gronie znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytawszy o to na kanale Ubisoft Polska na Facebook'u, otrzymałem odpowieź, że promocja Ubisoft'u startuje 1 lipca. Dodatkowo przeczytałem tam, że nie obowiązuje empików(nie jest to dla mnie utrudnieniem, ale daję to do wiadomości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta promocja. W pierwszym tygodniu wakacji pytałem się w Empiku, czy ta promocja już/jeszcze jest i usłyszałem odpowiedź: "Skończyła się kilka tygodni temu". No trudno, jakoś to przebolałem. Ale wczoraj zamawiałem "Wybuchające beczki" na Gram.pl i w reklamach pojawiła się informacja, że promocja trwa do 31.07. W tej chwili mam mały galimatias w głowie, szczególnie po przeczytaniu informacji od Hubbasa. Która informacja jest prawdziwa?

P.S. Którą grę lepiej dokupić jako "drugą"? GRAW 2 czy Rainbow Six Vegas 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empik nie prowadzi tej akcji, zaś cała wyprzedaż trwa do 31.07. 1 lipca wystartowała w sklepach online, a później (ale bez daty) ma w tradycyjnych wystartować.

Co do twojego pytania o grę, to wydaje mi się, że obie będą w CDA za jakiś czas. Ja bym wziął jednak GRAWa 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...