Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

WoT się nie włącza

Polecane posty

Cześć. Na starym kompie siostry pykają w starsze gierki bez problemów. Ostatnio chciałem zagrać z tatą w World of Tanks. Ja na nowym on na starym. Ale jest przeszkoda!? Kiedy odpalę grę launcher normalnie się włącza, potem wyskakuje okienko które powinno się powiększyć ale ono po prostu po minucie znika. Nie wiem co poradzić i dlaczego w ogóle sie to dzieje. Dodam że gra była kopiowana i przenoszona na pendrivie żeby nie trzeba było drugi raz patchować.

Procek: AMD Sempron 2000Mhz 2800+

Płyta główna : Asus A7V8X-X

Ram : 2x256 MB PC-400 CL3 GoodRAM

Grafika : Radeon 9200 SE 128Mb game buster

Dysk twardy : ExcelStor Jupiter 80 GB

Zasilacz : ATX 300W Pentium 4 Feel (PFC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie widzę szans odpalenia na tym WoT. Tak po za tym to twój "zasilacz" jest niebezpieczny. Tu masz wymagania: Minimalne wymagania:

CPU: 2 GHz

RAM: 1 GB

Video: GeForce 6600GT (128 MB) / ATI analog

HDD: 2GB

Connection rate: 128 Kbps

Średnie wymagania:

CPU: 3 GHz

RAM:2 GB

Video: GeForce 8600GT (256 MB) / ATI analog

HDD: 2GB

Connection rate: 128 Kbps

Maksymalne wymagania:

CPU: 2 Core 3 GHz

RAM: 2 GB

Video: GeForce 9800 (512 MB) / ATI analog

HDD: 2GB

Connection rate: 1024 Kbps or higher (for faster downloads)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, zresztą granie było by raczej nie możliwe bo masz o 512mb ramu za mało więc wszystko by się strasznie cięło po za tym masz kartę graficzną słabszą nisz wymaganą, a procesor zdecydowanie nie jest szczytem osiągnięć technicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, głupoty gadasz. Procka można LEKKO wykręcić, dorzucić ramu do 1 GB i założyć jakąś lepszą grafikę, np. GF7600 albo podobnej wydajności Radek i będzie hulać aż miło, a modernizacja wyniesie, jak źle pójdzie, ze 200zł (w tym dobry zasilacz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) wiem że to złom i rodzicom powtarzam żeby kupili drugi normalny komputer tak jak mój. Ale dobrze że kolega napisał co można zmienić. Możecie podać dokładne modele? Jeśli to będzie tak nie duż wydatek (do 300zł) to bez problemowo się kupi.

P.S. Kompa mam od 6 lat... Przeżył 2 burze przy czym za pierwszym razem stracił zasilacz i sieciówke a potem kartę graficzną :D na początku miałem GF 5600 czy coś takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe. Ja nie twierdze, że po upgradzie ten komp nie da rady WoT tylko nie widzę sensu dalszego ładowania się w niego no chyba, że autor ma do niego sentyment, wtedy oczywiście warto to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...