Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alakazar

Comodo Antivirus - blokowanie gry League of Legends

Polecane posty

Jak w temacie, mam problem z antivirusem i od kilku dni próbuje coś z tym zrobić, ale póki co nie doszedłem do skutku. Najpierw program blokował mi próby integracji w system. "Defense+ zablokował 6 prób integracji w system" przez to nie mogłem odpalić gry i zacząłem kombinować. Szperając po liście aktywnych procesów itp. przypadkiem zablokowałem sobie najważniejszy plik służący do odpalenia gierki League of Legends. A nazywa się on rads_user_kernel.exe. Teraz gra mi nie odpala całkiem. Zamiast lunchera wyskakuje błąd. Próbowałem odinstalować i przeinstalować grę - nic. Zmeiniałem nazwę pliku, też nic. Nie wiem co mam zrobić, czego nie robię błąd nadal wyskakuje.

Czy da radę jakoś to naprawić, co mam teraz zrobić ? Gra nie działa, a bardzo bym chciał to odwrócić i przywrócć ponownystan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Comodo w zasobniku systemowym. Następnie kliknij otwórz. Przejdź na kartę Defense+ i tam wybierz opcję Zasady bezpieczeństwa komputera. Przejdź na zakładkę Blokowane pliki i zobacz, czy nie ma na liście, która tam wyskoczy jakiegoś nadmiarowego pliku. Jeśli jest, to usuń go z listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz Defense+ w Tryb nauki i sprawdź, czy wtedy pójdzie. Jeśli tak, to po wyłączeniu gry zmień tryb Defense+ na wcześniej używany. Pojawi się okno, w którym będziesz mógł wybrać pliki, do których możesz utworzyć wyjątki. Dodaj wyjątki do plików związanych z LoL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...