Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rufhs

Problem z internetem

Polecane posty

Witam

Mam od wczoraj problem z internetem. Kombinowaliśmy z kolegą trochę bo nie mogliśmy się połączyć razem do gry więc na chwile zmieniłem moje IP w routerze tp-link wr741nd o jedna ostatnia cyfre (w opcjach routera, zakładka network->LAN). Nie pomogło to, więc wrociłem do poprzedniego ustawienia i wszystko było ok. Właczyłem gre i po jakims czasie nagle sie zwiesila, wyskoczyl problem z polaczeniem, okazalo sie ze wogole nie dziala mi internet. Probowalem restartow, zmian, nic. Podpialem wiec internet bezposrednio do kompuetra i dzialal, potem wpialem spowrotem do routera i wtedy tez dzialalo. Myslalem ze to taki chwilowy problem wiec ok, ale dzisiaj jak wlaczyłem komputer to od początku nie mialem intertnetu, pomogl wlasnie ten trick, internet bezposrednio do kompa, a potem spowrotem do routera i wtedy wszystko dziala. Najciekawsze jest to ze brat ma swoj komputer rowniez podpiety do tego routera kablem i on ma caly czas internet, u niego sie nic nie dzieje. Macie moze jakies pomysly co sie moglo stac, czy jakies opcje sie pozmienialy czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...