Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piterson

Czy zasilacz to utrzyma?

Polecane posty

Witam, mam pytanie, czy zasilacz z mojej sygnaturki utrzyma taki sprzęt:

Procesor:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/

Płyta główna:

MSI 870-G45 /AMD 870/

Wentylator:

SilentiumPC Spartan HE923

Pamięć RAM:

GoodRam 4GB 1333MHz CL9

Dysk twardy:

-Hitachi 250 giga

Karta graficzna:

-ASUS Geforce GTX 460 768 mb.

Napęd DVD:

ATAPI DVD(co to za firma to ja nie mam pojęcia;/,a i ona jest taką taśmą łączona )

?

Jak by coś to będzie siedziało w SilentiumPC Gladius 600 lub 800. Sprzęt będę kupował pod koniec lipca, lecz konfiguracja będzie zapewne podobna do tej co tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest przeciętny, ale z utrzymaniem zestawu nie powinno być problemów.

Tak w ogóle pod koniec lipca Phenomy 955 przestaną być opłacalne, bo wtedy nowe procesory AMD FX (kodowa nazwa Bulldozer) już powinny być łatwo dostępne - premierę mają w połowie czerwca ;)

Ponadto osobiście polowałbym na jakieś inne chłodzenie niż Spartan - w teście na pclabie wypadł dość przeciętnie. Rozejrzyj się za Thermaltake Contac 29, jest naprawdę konkurencyjnie wyceniony jak na swoje spore możliwości. No i jeśli chodzi o obudowy to bym dopłacił do Piluma - lepsza jakość wykonania daje o sobie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko w tej chwili stwierdzić jak się będą prezentowały FX (Bulldozery) na tle Sandy Bridge... z przecieków jedyne co pamiętam to to, że czteromodułowy (ośmiordzeniowy) FX rozniósł w pył i7-2600k w teście wielowątkowości, ale to dla szarego usera jeszcze nic nie znaczy - bo do wykorzystania ośmiu rdzeni daleka droga... Porównania dwumodułowych (czterordzeniowych) FX do i5 nie kojarzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...