Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pesman

Dziwny problem z zawieszaniem się komputera

Polecane posty

Mój problem (a raczej mojego komputera) polega na tym, że zaraz po starcie systemu komp zamula by po chwili się zawiesić. Myślę sobie ok, zapewne jest już nieźle zamulony i przyda się format...

Jednak nie byłbym spokojny gdybym nie przeprowadził kilka prób startu systemu w różnych warunkach...

Wyniki tych prób, a raczej jeden z wyników był dla mnie zaskakujący. Otóż komputer ten włączony przy odłączonym internecie sprawuje się zupełnie normalnie! System startuje szybko, sprawnie i przez długi okres używania nie zawiesza się (włączyłem grę - żadnych zacinek).

Skorzystałem z tego, że komputer jest sprawny i potraktowałem go ccleanerem jednak to nic nie dało, gdyż komputer przy ponownie podłączonym internecie nadal się zawieszał.

Moje pytanie to co to może być i co rozwiąże ten problem?

edit: przepraszam dopiero teraz zauważyłem że w złym dziale więc proszę o przeniesienie tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz jakiegoś szkodnika. Poza tym może za dużo uruchamia się aplikacji, które łączą się internetem. Sprawdź także obciążenie procesora i procesy w menedżerze zadań. Skoro chciałeś zrobić format, to go zrób, bo jeśli to nie problem sprzętowy, to format powinien pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...