Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kenaj94

Battlefield Bad Company 2 - Wysoki ping i długie ładowanie map

Polecane posty

Witam! Mam problem z BFBC2 otóż:

Gram od premiery. Wcześniej miałem ping w okolicach 50-100 teraz mam ciągle ponad 400. Internetu nie zmieniałem.

1265559059.png

Drugi problem który wcześniej także nie występował to dłuuugie ładowanie się map. Jak mierzyłem wyszło około 2,5 minuty.

Komp:

Intel Core 2 Quad Q6600 4x 2.4Ghz

4096MB RAM

Gigabyte Radeon HD5770 ~GPU 940 MHz ~MEM 1300MHz

Dla porównania w League of Legends mam ping nie więcej niż 60 (gdy Riot ma problemy z serwerami 130).

Proszę o pomoc... chciałem znów pograć w BF'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 minuty??? U mnie jest max 10 sekund, jeszcze muszę czekać jakieś 5 sek. na pierwsze odrodzenie. Co do problemu. Może masz jakiegoś "syfa" na kompie, zeskanuj go. Dobrze też by było wyczyścić kompa, zakurzony nie dość że głośniej pracuje to ma mniejszą wydajność. To długie ładowanie map przyszło tak nagle, czy stopniowo mapy zaczęły ładować się coraz to dłużej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się to na polskich serwerach czy na innych? Może po prostu włazisz na jakieś dziwne ruskie serwery czy coś. Nie pobierasz nic w tle? Chociaż wtedy w LoL'u też miałbyś lagi... Poczekaj jeszcze kilka dni, być może to chwilowe, jak to nie minie to pomyślimy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equ, Equ... za kogo ty mnie masz?? Ja gram tylko na serwerach polskich lub niemieckich. I dzieje się to na wszystkich serwerach. I nie trwa to parę dni, a już dobry ponad miesiąc.

Ładowanie map udało mi się zmniejszyć do trochę ponad 30 sekund. Z 2,5 minuty na 30 sek to dobrze :D

Wyczyściłem kompa, rejestr, defragmentacja dysków, skan na wirusy (trochę ich było), nowe stery do karty graficznej i gicior.

Tylko ping to teraz problem ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...