Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mercs2222ifly

Problem z fps

Polecane posty

Możesz podkręcić nieco procesor, możliwe że to doda kilka klatek. Ale poza tym czy się martwisz, wynik na taki sprzęt nie jest najgorszy. I jeszcze nie napisałeś w jakiej grze wychodzi tyle, skąd mamy wiedzieć czy to 60 fps w Mari forever czy Crysisie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić dysk twardy (skasować trochę zbędnych danych) oraz przeczyść budę w środku z kurzu. Ale to już są raczej maksymalne możliwości Twojego sprzętu bez podkręcania lub wymiany podzespołów, a tak apropo to nie są najgorsze wyniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz włączoną synchronizację pionową, jak już wcześniej nanowaty bardzo dobrze napisał. Jej jedynym zadaniem jest limitowanie klatek do wartości wyświetlanej przez monitor (w przypadku LCD jest to najczęściej, tak jak u Ciebie, 60Hz).

Przy czym nie ma żadnego powodu, aby to zmieniać. Po pierwsze, więcej klatek nie zobaczysz (bo monitor nie wyrobi), a po drugie - sporadycznie mogą być małe problemy z wyświetlaniem obrazu (właśnie przez monitor). Są też gry, głównie stare, które całkiem wariują bez tej opcji (przykładem niech będzie KotOR 2, który nie pozwala mi ruszać postacią po wyjściu z walki, jeżeli nie mam synchronizacji zaznaczonej - powód, dla którego tak robi mnie całkowicie przerasta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...