Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Infinity5858

Rozwiązany: Porownanie Kompow ;D

Polecane posty

Witam mam do was wszystkich prosbe podam was specyfikacje 2 kompow a wy mi je porownacie ,bedzie to komp moj jak i mojego kolegi .Prosze was o porownanie kto z nas ma lepszego procka,karte graficznai ogolnie ktory jest lepszy do dzisiejszych wymagajacych gier ,ktory komp sie w nich lepiej spisuje i o ile lepiej.Sora ze tak malo info.

Mojego kolegi:

Procek - AMD Athlon II multi - core processor (2 rdzenie) 3.1 GHz

Karta Graficzna - GeForce GT 430 1GB

Ram - 2GB

(skladany)

Moj komp:

Procek - AMD Phenom 9750 Quad-Core processor x4 (4 rdzenie) 2.4GHz

Karta Graficzna - Ati Radeon HD4850 512MB CrossFire X

Ram - 4GB

(moj komp to Acer Aspire G7200 Predator w google wiecej info)

z gory dzieki,pozdro :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: to jeden rdzeń jest wydajniejszy w Athlonie, ale Phenom ma ich więcej. Wyższość jednego procesora nad drugim zależy od gry.

Karta graficzna: Pojedyncza HD4850 jest znacznie wydajniejsza, a w CrossfireX to nie ma w ogóle porównania z GT430...

Z RAMem wiadomo, 4GB jest lepsze.

Podsumowując znacznie lepszy jest ten drugi, choć widać że nie jest to już zestaw pierwszej świeżości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gothic10333 - to coś mało słyszałeś :) Sporo jest coolerów wykorzystujących wodę, nie mówiąc już o tym że samodzielne zestawy do chłodzenia wodą to się wręcz przerodziły w sztukę użytkową.

@Infinity5858 - daj zdjęcie wnętrza obudowy to się zobaczy jak jest chłodzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rozkreceniem bedzie problem bo ja go kupilem niedawno i mam jeszcze poltora roczna

gwarancje na niego a boje sie go rozkrecac bo plomby sie odkleja czy cos takiego .Moj komp to Acer Aspire G7200 Predator ,moze znajdziecie foto w google,ja caly czas probuje chyba ze znajdziecie wczesniej odemnie.pozdro(p.s podobno czerwony w srodku)

zamieszczam tutaj filmik z yt moze sie dowiecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, co rozumiesz przez "niedawno" i ile kosztował? Bo komputera z takimi parametrami to ja bym w ostatnim czasie nie kupił chyba że jakoś bardzo tanio.

Na filmiku widać że procesor jest chłodzony wodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...