Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

faro09

Fable: Zapomniane Opowieści, problem z kowalem.

Polecane posty

Też tak sobie pomyślałem, ale po pierwsze; grałem wiele razy w Fable (ostatni raz jakieś trzy miesiące temu) i jakoś nie przypominam sobie, aby był tam jakiś kowal, a po drugie;

gdy wilkołak atakuje to wydaję mi się, że oprócz strażników, jego żony i przywódcy Sękowej doliny, nie ma wtedy innych mieszkańców, ponieważ zamknęli się w swoich domach.

Niestety nie mam wcześniejszego sejwa i nie mogę tego sprawdzić, w każdym razie później żadnego kowala nie ma. Jeszcze jedna poszlaka, gdyby kowal zginął to prawdopodobnie moglibyśmy kupić jego interes, tymczasem nic takiego nie da się zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka! Już wiem, to jest bug. Niektórym nie pojawia się tatuażysta, a niektórym kowal. Podobno u tego kowala można kupić jakieś super bronie, ale można też je kupić gdzie indziej, także żadna strata. PS. A tak w ogóle, to ta wiocha nazywa się Sękowa polana, ale nie będę edytował mojego posta, bo nie będzie rymu. :) EDIT: @up- Tak więc to bug, jakby zabiło się tego kowala, to tak jak pisałem, byłaby możliwość kupna jego interesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...