Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.ALFik

Rozwiązany: Tagowanie NIE-empetrójek na Windows 7

Polecane posty

Witajcie Towarzysze!

Chciałbym prosić Was o pomoc, towarzysze, więc najpierw opowiem Wam moją historię...

Otóż za pomocą programu CDex, zgrałem sobie pliki muzyczne z oryginalnego albumu zespołu Nirvana o nazwie Nevermind. Zapisałem je w formacie ".wav". Jako iż, moja euforia była nie do opisania, szybko zacząłem tagowanie za pomocą MusicBrainz Picard. Wyniki tego procesu zapisałem, a moim oczom ukazał się tragiczny obrazek. Pliki nie były otagowane (post-65687-1300113801_thumb.jpg). Sprawdziłem je też za pomocą Tag&Rename i też nie były otagowane, więc otagowałem je ręcznie tymże programem. Nadal efekt był taki sam (post-65687-1300118006_thumb.jpg). Pomyślałem sobie (jestem trochę zielony, więc dużo myślę, ale zwykle błędnie) harda bestia z tego .wav'a, więc "przekonwerterowałem" je na format ".FLAC". Powtórzyłem procesy. Najpierw tagowałem MusicBrainz Picardem. W domyślnej przeglądarce mych zasobów dysku twardego informacji otagowania nie było (post-65687-1300118057_thumb.jpg), ale w Tag&Rename tagi widoczne były (post-65687-1300118104_thumb.jpg). Wrzuciłem plik .flac na mój telefon z Andrkiem, a tam również efekty tagowania nie były widoczne (tu obrazka nie ma, nie chcę mi się wyciągać aparatu :D ). Dodam, że z formatem .mp3 takich problemów nie było.

Pomożecie?

PS. Czemu nie można linkować ImageShacka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...