Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prrremek15

Windows 7 SP1 i duże zużycie procesora

Polecane posty

Witam. Mam windows 7 serwise pack1 i procesor AMD Athlon X2 245 2,9 GHZ. Wszystko było dobrze, dopuki nie pobrałem servise pack 1 do tegoż systemu. od tamtej chwili procesor działa w granicach 70-100% . Co z tym zrobić Windows 7 Ultimate i 3Gb RAM-u

Proszę o szybką pomoc

Poprawiłem temat i zaznaczyłem kilka błędów w poście. Zacznij pisać poprawnie. Przenoszę temat do programów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w menedżerze zadań, czy nie widać jakiegoś procesu zżerającego zasoby.

Napisz jakiego masz antywirusa.

Możesz spróbować na próbę wywalić z autostartu programy, które nie są koniecznie potrzebne do pracy systemu i wtedy zobaczyć, czy system zachowuje się lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Avasta 5. Anty wirus nic nie znalazł, więc spróbowałem Windows Defender. Znalazło jakieś coś i po usunięciu tego czegoś procek się uspokoił i wszystko wróciło do normy. Sorry że zawracałem głowę.

Najnowszy Avast ma właśnie jeden proces, który bardzo męczy procek. Jakiś czas temu kumpel poprosił mnie o sprawdzenie mu kompa, gdyż miał takie same problemy jak Ty.

Antywirus został wymieniony (nie pamiętam na jaki) i wszystko się uspokoiło. Od tamtego czasu nie polecam Avasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, ja mam procek intela i5 i przez pewien okres czasu nie zauważałem żadnego obciążenia, średnio po 30 % CPU. Może coś po aktualizacji, w sumie ciężko powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...