Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasek10

Problem z grami, komputer restartuje się.

Polecane posty

Witam, od jakiegos czasu mam problem z graniem w Cs. Probowalem zagrac w metin2, byl ten sam problem.

Otóż, gdy właczam gre, np. CS dziala ona normalnie przez jakies 5 min po czym komputer sie restartuje, jest to bardzo [CIACH] zjawisko. Po włączeniu kompa (jak juz sie zrestartuje) wyskakuje mi informacja, której zrobiłem screena, to ona:

f42991edb041.jpg

Czy jest jakiś sposób aby się tego zjawiska pozbyc?? czy musze zformatowac komputer. :((((

PS: przy przegladaniu internetu wszystko jest ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor karta graficzna ram i płyta główna.

Nie wiem czy powodem resetów nie jest czasami twój zasilacz bo należy do słabych jakbyś miał okazję to zobacz czy resety pojawiają się na innym zasilaczu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procesor amd athlon 1.75GHz

pamiec 512ram

gralem wczesniej na tym kompie nic sie nie restartowalo wiec powątpiewam aby to byla wina zasilacza. Podejrzewam bradziej jakiegos wirusa. czy cos , nie znam sie. jak moze ktos mi pomoc to prosze bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, aby wirus powodował resety. Skoro ma taki zasilacz to w niego bym celował jako źródło problemu. Odnośnie konfiguracji poszukaj na googlach everest home edition - mały program odczytujący dane z biosów i ROM'ów na kościach pamięci/płytach/grafikach itd. Będziesz mieć czarno na białym dokładną konfigurację komputera. I sprawdź obudowę pod kontem zakurzenia - zlepy kurzu potrafią podnieść temperaturę o 20* (sytuacja ekstremalna, trzeba 2-3 lata nie czyścić zupełnie, aby do czegoś takiego doprowadzić). A ponieważ grasz, komputer może się resetować z powodu przegrania. Nie wiem na ile będzie to wiarygodne, ale możesz też poszukać core temp, czyli programu który spisze temperaturę procesora (niestety tylko elektronicznie, więc może się mylić, warto jednak sprawdzić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miescu oddalbym komputer do serwisu, jesli oczywiscie czyszczenie nic nie da. Mialem taka sytuacje z moim pierwszym stacjonarnym komputerem, ze czesto komputer resetowal sie (glownie w czasie korzystania z gier) pewnego dnia pieknego zamiast sie zresetowac, z milym hukiem strzelil dymem, po smierci zanioslem go do serwisu gdzie orzeknieto iz wina lezy po stronie kondensatora na plycie glownej, ktory byl uszkodzony.

Sugeruje sprawdzenie temperatur w biosie najlepiej odpal biosa natychmiast, w czasie restartu. :) Spisz sobie temperaturki i podaj je tutaj.

BTW. Kiedy ja mialem rozwalony zasilacz to komputer po prostu notorycznie sie wylaczal, a nie restartowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...