Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

Rozwiązany: Myszka A4Tech X-750 zacina się rolka i prawy przycisk

Polecane posty

Mam problem z myszką A4Tech X-750 Red Fire. Rolka działa nie precyzyjnie, czyli kręcąc w dół, myszka reaguje jak bym kręcił w obie strony. Kręcąc w górę jest tak samo. Ostatnio też nie zawsze reaguje na kliknięcie prawym przyciskiem. Co na to poradzić? Podejrzewam, że trzeba przeczyścić, ale nie wiem jak. Próbowałem sprężonym powietrzem, ale szczeliny są małe i nie widać rezultatu. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz myszke do góry nogami>przbijasz naklejke (pod napisem x-750) > odkręcasz śróbki > zdejmujesz obudowe > zdrapujesz delikatnie cały tłuszcz, gile, inne babole > zakładasz obudowe > przykręczasz > cieszysz się myszką w świetnym stanie. Miałeś najprawdopodobniej mnustwo brudu, włosów itp które przeszkadzały myszce działać prawidłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, kręcąc w dół, strony przewijały się raz tak, raz inaczej :D. Mnie przeczyszczenie nie pomogło, więc ostatnią deską ratunku był jakiś płyn w stylu Elektrosol. Podziałało-teraz rolka pracuje bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawello12 mam tą samą myszke i w niej zbierają się kilogramy tłuszczu przez to, że rolka ma małe ząbki.

Wszystko jest ładnie przykręcone więc nic nie lata tylko nie przytnij żadnego kabelka jak będziesz zamykał.

Z Elektrosolem możesz się wstrzymać jeżeli to nie pomoże bedziesz najprawdopodbniej skazany na wydanie 6-10 zł!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...