Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chemikKKS

Rozwiązany: Słuchawki Logitech G35

Polecane posty

Dostałem słuchawki Logitech G35, są świetne,fajnie grają,ale po wyłączeniu komputera i i włączeniu go na nowo nie działają, gdy przełączę je do innego gniazda USB wszystko jest OK,aż do następnego restartu. jak podłączę je do gniazda w którym już były również nie działają.

Sądzę, że to raczej nie jest wina ich oprogramowania, bo mam najnowszą aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyłączeniu komputera i i włączeniu go na nowo nie działają

Słuchawki zostają w porcie USB?

Na moje oko to wina portu USB - sprawdź np. Pendrive'a jakiegoś, włóż go to tego gniazdka, i zobacz, czy wszystko będzie w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port USB jest dobry,tu nie chodzi o jeden tylko o wszystkie. Np. Gram,wyłączam kompa,następnego dnia włączam go na nowo i słuchawki w ty porcie USB już nie działają,chociaż jak włożę coś innego do niego to działa. muszę słuchawki przełączyć do innego gniazda, a później ono też nie działa. Próbowałem przełączyć je do gniazda w których byłe kilka dni wcześniej i też nie działają. Tak jak by gniazdo się zużywało, po wyłączeniu kompa, tyle,że wszystko inne w nich chodzi.

W tym momencie nie działają mi w żadnym gnieździe.

Ważne jest to,że słuchawki maja połączenie z komputerem,ale nie słychać dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...