Skocz do zawartości

Rozwiązany: Amnesia - jak uruchomić windę?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

Arcizo7

Arcizo7

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 58 postów
Witam, od paru dni gram w amnesie doszedłem do windy którą trzeba włączyć i nie wiem co teraz zrobić ... Byłem już w mazynowni dałem węgla do pieca znalazłem 3 koła zębate i dalej nie działa. Na 1 piętrze w maszynowni były też dziwne przełączniki z liczbami rzymskimi i nie wiem co tam zrobić ;/  A w magazynie znalazłem 2 takie jakby kolorowe rułki, a zadanie daje mnie do znalezienia kolejnej w gabinecie. A w tym gabinecie szuklam tej rułki od 30 minut i dalej nic, więc proszę o pomoc wink_prosty.gif
Dodany obrazek

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Evillady

Evillady

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 225 postów
Jeżeli chodzi o wajchy z liczbami rzymskimi, to trzeba je ustawić w ten sposób, aby suma tych cyfr, zarówno u dołu, jak i u góry, była równa po 8.

Niżej rozwiązanie. Mam nadzieję, że dobrze pamiętam...

Dwie pierwsze w dół, trzy w górę i chyba ostatnia w dół.

Natomiast, w pomieszczeniu z piecem widnieją dwie wajchy - trzeba je przesunąć - przy piecu i przy maszynie (ale to na sam koniec, jak zrobisz to poniżej)

Gdzieś w maszynowni jest jeszcze jeden pokój - na półpiętrze bodajże przed zejściem do pomieszczenia z piecem, w którym trzeba dopasować trzy dźwignie, o których piszesz. Powinieneś mieć "Dźwignie kontroli amplitudy czterofazowej" oraz "Dźwignię punktu potrójnego". Brakuje Ci jednej - powinieneś ją znaleźć w "Gabinecie" (wróć do głównego hallu i na górę schodami). Wybijając okno jakimś ciężkim przedmiotem 9te które samo popękało) - kamieniem, skrzynką, krzesłem (co masz pod ręką) i przeskakując z kładki na kładkę, do rozbitego okna na końcu. Tam znajdziesz trzeci element - "Dźwignia kontroli przepływu okrężnego".

Chaotycznie trochę wiem, ale tak to jest, jak się pisze z pamięci. Daj proszę znać czy pomogło.

www.adventure-zone.info - portal o grach przygodowych zaprasza!

Arcizo7

Arcizo7

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 58 postów
Dzięki o to mi właśnie chodziło, ale wczoraj gdzieś o 23 wszedłem na YouTube i zobvaczyłem poradnik jak to zrobić. Z tymi przełącznikami mi pomogłeś, a z tym oknem wcześniej nie wiedziałem... Ale dzięki za pomoc ! biggrin_prosty.gif A co do gierki jest ona [ciach].. Gram z kumplem gadając przez skype biggrin_prosty.gif

Są na to inne słowa, naprawdę. Otrzymujesz upomnienie - opti

Dodany obrazek

Evillady

Evillady

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 225 postów
Pomogłaś. Ech mężczyźni. wink_prosty.gif
Temat do zamknięcia.
www.adventure-zone.info - portal o grach przygodowych zaprasza!

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Pzkw VIb

Pzkw VIb

Przedszkolanka

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7212 postów
Problem rozwiązany, więc temat zamykam.
W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.
Śniło mi się, że mnie czyści.
Wstaję, patrzę, rzeczywiście.

muzyka dla koneserów

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników