Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KiwiWojtas

Grafika w grach

Polecane posty

Witam od pewnego czasu mam problemy z kartą graficzną prawdopodobnie nastąpiło to po formacie.

Do czasu to ignorowałem aż do dzisiaj.

Zainstalowałem moją ulubioną grę (Jeżeli ma to znaczenie to gra PURE) aż pojawiły się błędy graficzne.

To nie żadne errory tylko ,,rozciąganie poszczególnych modeli postaci.

Prosiłem o prośbę na innym forum internetowym lecz nie dostałem wystarczającej odpowiedzi.

Daję przykładowy screen z gry Tropico 3 http://gmclan.org/uploader/4276/fdsadsaddssadsadsadsadsa.jpg

No cóż tak to wygląda i przeszkadza w grach a tym bardziej wychodzi nowe cda i chciałbym odpalić grę bez problemów.

Dodatkowo dodam ,że mój sprzęt wygląda tak http://gmclan.org/uploader/4276/dsadsadsadaaaaaa.jpg.

Pobierałem aktualizacje i zero efektów.

Niektórzy pewnie zapytają o directx mam najnowszego i nadal zero efektów.

Dodam ,że zdarza się to w wielu grach np.Pure ,Mafia 2 demo, Conflict:deined ops , watchman itp.

Proszę o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się ładuje programik z trudem nacisnąłem tą opcje pojawiła się włochata kostka przez chwile i jest białe tło w programie :|

Pisze coś no errors for 6 seconds

EDIT:Ten program zawiesił mi komputer :( Jest na to jakieś inne rozwiązanie ?

Słuchaj,to znaczy,że moga wystąpic trzy problemy:

-Masz spieprzone sterowniki które wymagaja aktualizacji(ale wątpię,to nie powinno być aż takie w konsekwencjach)

-problem natury technicznej,czyli uszkodzona fizycznie karta,choc wtedy cudem byłoby,gdyby działała...

-problem z sama kartą,czyli jakiś podzespół w karcie i jego oprogramowanie sie uszkodziły,wtedy(tak samo jak w 2 przypadku)należy pójść do serwisu,i może oni cos zrobia

Mam nadzieje,że pomogłem.Odpowiedz szybko,czy miałeś takie problemy kiedys,bo wtedy mozliwe,że to system coś papra.

PS:Myślę,że rzeczywiscie temperatura spowalnia kartę,wtedy muszisz albo wymienić kartę,albo spróbować zaopatrzyc sie w leprze chłodzenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam nie wiem akurat mam nową kartę i jakoś tak się dzieje.

A możliwe jest ,że to jest spowodowane kaloryferem za kompem ? (dość nietypowe pytanie ale całkiem możliwe)

Bo wiecie jest trochę zimno a grzanie jednak jest. No na 99% możliwe bo jak kaloryfer grzeje tak się stało spróbuję zmienić miejsce kompa i dam znać

EDIT:Tylko gry z sierpnia też nie działają poprawnie a wtedy nie grzało u mnie... Jutro z rana spróbuję odkurzyć kompa od środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe,że to jakieś zalegajace tony kurzu powodują,że ci się karta przegrzewa,a kaloryfer pewnie sprawia,że twoja karta jest ubrana wkołdrę z kurzu i takich rzeczy,co bardzo utrudnia pracę.Przestawienie kompa jest dobrym pomysłem.Jeśli rozwiąrzesz,napisz.

PS:jestem nowy na forum,ale sporo wiem.Jakby co,możesz pisać o innych problemach :happy:

PPS:To,że gry z sierpnia też nie działaja,to nic nie znaczy.Jeśli gra jest ze stycznia,a grasz w grudniu,i w grudniu masz problemy,to wiek gier nie ma znaczenia :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli karta graficzna, tylko pytanie jeszcze co dokładniej. Przede wszystkim wszystko wyczyść i sprawdź, czy chłodzenie działa jak należy. Jeśli tak, to najpewniej masz uszkodzone pamięci (jako iż problem widać na screenach, to karta jest najbardziej oczywistym podejrzanym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zjem śniadanie i zabieram się do roboty.

PS.Akurat mam nową kartę :(

EDIT:Odkurzałem, czyściłem i klapa nic się nie zmieniło zobaczę jeszcze jaka temperatura to wam napisze w kolejnym edicie

EDIT2:W evereście nic nie pisze no nie wiem co się dzieje akurat szukam jakiś rozwiązań zanim pójdę do serwisu bo gwarancja już mi się skończyła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...