Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

damian1009

Coś nie gra z zasilaczem.

Polecane posty

Mam pewien problem, otóż wczoraj grałem jakiś 15 min. na starym zasilaczu Gembird 250W i nagle temperatura wzrosła do 60 stopni C a potem komputer się wyłączył i już się nie włączył, dzisiaj kupiłem sobie nowy Cooler Master Silent ProM 600W. Podłączyłem wszystko tak mi przynajmniej zdaje , ale i tak nie działa myślałem ze tamten stary się spalił.

Teram mam taki sprzęt:

AMD Athlon 4850e 64X2 2,50 ghz

Gigabyte GeForce 9800 512mb

2gb ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Gdy go podłącz tam i włączam to mrugnie przez pół sekundy i na tym koniec. A potem gdy chce go włączyć ponownie nic się nie dzieje, muszę tylko odłączyć i podłączyć jeszcze raz.

A jeśli chodzi o ten stary zasilacz to miałem go dla tego, że wcześniejszy też się spalił a ten dał mi pewien specunio który sprzedawał mi komp. :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ewidentnie wygląda na spalony. I widocznie do krainy wiecznego krzemu zabrał ze sobą jeszcze jakiś inny podzespół. Teraz musimy ustalić który.

Odepnij od płyty głównej wszystko co można aby komp się włączył (czyli zostaw tylko płytę główną, procesor i zasilacz spięte ze sobą) i zobacz co się stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podpinaj pojedynczo podzespoły i za każdym razem sprawdzaj czy działa :)

BTW: Mój kolega miał taką sytuację, że przez myszkę nie działało, więc to też warto sprawdzić, chociaż w tym przypadku jest to mało prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...