Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lordpieczarka

Rozwiązany: jaka karta graficzna będzie odpowiednia

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie we wtorek kupiłem sobie nowego COD-a i chciałem pograć zainstalowałem nowe sterowniki i karta się poszła.... tzn coś się działo z nią wcześniej ale miała już 3 lata.

doszliśmy z małżonką do wniosku że kupimy karte nową zastanawiałem się nad RADEONEM HD4850 I HD5770 tylko nie wiem czy wszystko będzie ok płytę główną mam ASROCK A780GMH/128M oraz procesor ATHLON X2 5000+ I CZY TEN WYBÓR MA SENS A JESZCZE ZASILACZ 400W ORAZ MONITOR sAMSUNGA 21,5'

PROSZĘ O jakieś sugestie mam na wydanie 500zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co się z nią działo wyświetlała artefakty? Jaki dokładnie to Chieftec? Co do kart można było by wsadzić tu GTX'a 460, ale tutaj procesor jest ograniczeniem. Zamierzasz wymieniać swój procesor na w przyszłości na AthlonaII/Phenoma II? Jeśli tak bierz GTX460 klik jeśli nie wystarczy HD4850 klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor szajsung Sync Master 2233 rozdzielczośc 1920x1280

tak tylko zapomnialem wsponmniec ze nie chce Gforce 'a, po podlaczeniu karty komputer dziala ale ekran jest czarny... po odlaczeniu karty i przelaczeniu na karte zintegrowana wszystko dzialalo... natomiast jesli chodzi o Chiefteta to mam go pod radeona wiec pytanie czy z Geforce bedzie dzialalo ok? procesor to dopiero w przyszlym roku bo wtym juz wymieniłem plyte glówna naped obudowe i zasilacz no i teraz karte...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4850 od Asusa byłby dobry. Spokojnie zmieścisz się w 500 zł, ba możesz nawet brać 4870, który będzie szybszy i w cenie do 500 zł. A co do 5770- to dobra karta: szybka i wydajna w grach oraz filmach. Jest to dobra propozycja, niestety są z nią duże problemy natury dostępności :/

ASUS TOP 4850- KLIK

Sapphire 5770- KLIK

HIS 4870- KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej dołożyć do 460-tki która zje 4870, 5770, 4850 . I spokojnie starczy na dłuższy czas. Ale decyzja należy do kupującego.

No, ale procesor ją ograniczy. Natomiast 4850 będzie śmigać z tym prockiem bez problemów, choć zgodzę się, że jeśli chcesz zostawić kartę na dłużej to GTX460 będzie dobry. Są one właśnie w granicach 500 zł, więc na pewno coś znajdziesz. Nie przejmuj się jak zobaczysz wersje 768 MB- wcale nie są gorsze od 1GB. Różnica jest w kilku klatkach (ok. 5-7). A co do 5770...to karta również wydajna i dobra da gracza :), choć wydajnością ustępuje GTX'owi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balduran, lordpieczarka napisał że w przyszłym roku zmieni procesor
procesor to dopiero w przyszlym roku bo wtym juz wymieniłem plyte glówna naped obudowe i zasilacz no i teraz karte...
Więc jeśli teraz kupi kartę mocniejszą a za rok dokupi proca to będzie ok, lepsze to niż kupić kartę w sam raz, która będzie ograniczała przyszły procesor.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kupować HD5770 za 520 zł :) Za tą cene można mieć mocniejszego GTX'a 460. A co do Radeona 4850 od Asusa- to dobra karta: ma dobre chłodzenie, jest firmowo podkręcona. Jeśli chcesz kupić kartę na wyrost kup GTX'a, a 4850, jeśli chcesz kupić coś słabszego, ale tańszego. Co oczywiście nie znaczy, że 4850 jest słabszy. Do wszystkich gier wystarczy, ale jeśli chcesz mieć dobrą wydajność bierz GTX'a choć go ograniczy procek, kóry i tak będzie trzeba wymienić... Tak czy inaczej, co kolwiek weźmiesz będziesz zadowolony- 4850 i GTX to dobra karta.

A 5770 jest opłacalny, ale w niższej cenie. Ta karta oferuje dobrą wydajność, obsługuje DX11, ale w najwyższych roździelczościach i detalach daje sobie radę ;) Choć jak dla mnie, lepiej brać GTX'a po tej cenie co ten 5770.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4870 jest najmocniejszą kartą z tych wszystkich oprócz GTX460. Tutaj masz test. Chociaż do tego procka więcej niż ten 4870 bym nie wsadzał, bo po prostu taki GTX460 będzie się nudził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...