Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazzakollo

Fallout 3 i krypta 101

Polecane posty

Hej ! Niedawno dostałem questa , aby powrócić do Krypty 101, bo coś się zgoła pokaszaniło. Wszedłem , pogadałem.. I co teraz? Niby mam przekonać Nadzorę do rozsądku, ale gdzie on jest, bo nie mogę znaleźć ? Wie ktoś ?

Nadzorca zazwyczaj siedzi w swoim biurze, ale czasami kręci się też po krypcie. Jeśli zabiłeś nadzorcę w trakcie ucieczki z krypty nowym nadzorcą będzie Allen Mack, a pokojowe rozwiązania questa będą niedostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenysiu, całkowicie o nim zapomniałem,że go zachlastałem podczas ucieczki.

Okej, czyli teraz jaki mam wybór , i gdzie się w tym celu udać ?

No to pozostało ci:

1. Powstrzymać buntowników. Namów Amatę by pozostali w Krypcie, albo przez Speech check, albo informując ją o próbie Enklawy dobrania się do krypty (info w komputerze nadzorcy), albo zabij ją.

2. Otworzyć kryptę. Zatłucz nowego nadzorcę i ochronę krypty.

3. Uszkodź systemy oczyszczania wody (komputer na poziomie reaktora), co zmusi mieszkańców do ewakuacji. Mnóstwo złej karmy.

4. Odwróć się na pięcie i zostaw Kryptę samej sobie. Quest zostanie zakończony kiedy opuścisz kryptę.

Wybór zakończenia nie ma żadnego wpływu na dalszą grę. Wszystkie (oprócz zniszczenia Vault 101) kończą się ponownym wykopaniem nas z krypty. Zniszczenie krypty daje to, że czasami w pustkowiach natkniesz się na ciała jej mieszkańców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, poszedłem do Nadzorcy pogadać, a ten wyciąga broń,,, więc jedynym rozwiązaniem był strzał ze strzelby bojowej w głowę... I wygnanie z krypty. A szkoda :/

Ok, mam kolejny problem.

Kto jest lepszy , Jericho czy ta laska z Bractwa Stali ?Wydaję mi się , że włączenie tej z Bractwa do drużyny jest opłacalniejsze, ale nie wiem jak szybko zdobyć sporo dobrej karmy (jestem neutralny). Kiedyś pod megatoną siedział ten hefalump, co prosił o czystą wodę, ale go nie ma. Jakieś jeszcze pomysły ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrex, ale to na modzie musiałeś mieć, bo normalnie ograniczenie jest tylko do jednego kompana. Na złomowisku pewnie nie (ale to zależy od poziomu trudności i umiejętności Twoich) Co do lokalizacji to gdzieś talk bliżej Germantown HQ (uwaga na mutanty) będzie. Ogólnie zwiedzaj północno-wschodnią część mapy i znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał, poczytałem o Fawkesie, ale niezły koks z niego :D Jednak na razie dam datki , i wezmę Crossa . Ej, a mam jeszcze pytanko - gdzie można psa znaleźć ??

Jeśli masz czystego Fallout'a 3 najlepsi są Jericho i Fawkes. Obaj mają broń o dobrym DMG, szybkostrzelną i z duzym zasięgiem. Zaopatrz Jericho w pancerz wspomagany a wytrzyma niewiele mniej niż Cross. Dogmeat nie liczy się jako towarzysz, więc zawsze można go zabrać ze sobą, nawet jeśli masz już kogoś ze sobą. Niestety bez Broken Steel Dogmeat na późniejszych levelach będzie ginął od klapsa. Jeśli masz Broken Steel (albo edycję GOTY), towarzyszy będzie dotyczył level-scalling więc towarzysze wraz z nabijaniem przez ciebie levelów będą coraz silniejsi. A Dogmeat nawet jeśli zginie, dzięki perkowi "pupies!" będzie się respawnował przy wyjściu z Vault 101.

Dodatkowo w Broken Steel jest bug zwiększający "trochę" HP Dogmeat'a, Sierżanta RL-3 i Fawkes'a kiedy gracz nabije 30-sty level. O ile pierwsi dwaj mogą jeszcze zginąć, o tyle Fawkes będzie praktycznie nieśmiertelny.

i polecam ten mod:http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=9184. Pozwala on (w zależności od wersji) najmować postaci niezależnie od karmy i najmować więcej niż jedną postać naraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...