Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crystal

Fallout NEW VEGAS 2 pytanka

Polecane posty

Witam chciałbym się dowiedzieć dwóch rzeczy mianowicie słyszalem ze niektore misje moga sprawic problem jesli wykonujemy je samotnie a nie wiem jak rekrutowac towarzyszy.

jestem na misji gdzie musze pozbyc sie mrocznych z piwnicy laboratoriór REP-COMU (czy jakos tak) i nie moge se poradzic,a więc

1.Jak rekrutować towarzyszy?

2.Jak zdobyć robota ED-E?

Może,gdzieś było to dokladnie wyjasnione a ja to przeoczylem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak :

Jest Boone w mieście Novac. Stoi w nocy w głowie ( paszczy ? xD ) dinozaura. Żeby go zwerbować musisz rozwiązać sprawę

porwania jego żony

.

Jest Cas ( albo Cass ). Przesiaduje w barze na Poułudniowo-Zachodnim skraju mapy ( to jest jakaś baza NCR ). Żeby ją zwerbować musisz

namówić ją do sprzedania swojej firmy. Misję dostaniesz w Crimson Caravan Company u Alice Mc-cośtam.

I uważaj

- Van Graffowie ( ci od sklepu Silver Rush ) chcą zabić Cass, jednak bardzo łatwo można się ich pozbyć

.

Jest Rex - robopies. Jest on właśnością King'a ( szefa The Kings - tych elvisowatych ).

Pamiętam że trochę dla nich pracowałem, po jakimś czasie sie okazało że Rex jest chory i trzeba go wyleczyć. Po wyleczeniu możesz go zatrzymać

Jest jeszcze z tego co pamiętam Lily - Nightkin albo inny mutant. Spotkasz ją w mieście

gdzie leczy się Rexa, gdzieś na północnym-zachodzie.

. Sorry, nie pamiętam nazwy.

Z tego co czytałem to są jeszcze inni, jednak jak narazie spotkałem tylko tych wymienionych. Biegam sobie teraz z Boonem - wystarczy zaopatrzyć go w naboje .308 i jest genialnym pomocnikiem ze swoją snajperką. Gdybyś potrzebował pomocy z którymś questem na tych wymienionych towarzyszy napisz tu w temacie albo na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Raul (ghul-mechanik dzięki któremu broń psuje się 50% wolniej) który jest uwięziony w Czarnej Górze przez mutki i Veronica (skryba Bractwa Stali, można jej używać jako warsztatu ;p) która znajduje się w punkcie handlowym 188 (w 2/3 drogi z Novac do Vegas/Bramy Freeside).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niewiernych :P

Jest możliwość przyłączenia wiecej towarzyszy nież jednego (ludzkiego) i jednego (robota). Znam tę grę już chyba na wylot ale zawsze do niej wracam by ponownie ją skończyć. Dla tych co twierdzą że się nie da, to mam wielkie rozczarowanie gdyż da się i nie używając żadnych modów ani kodów. Otóż w mojej grze chodzę z laseczkami (Veroniką i Cass) oraz robotem (Ed-i) nie mam z tym problemów. Jednakże by to nastąpiło wystarczy spełnić parę ważnych rzeczy:

1. Udajemy się na miejsce zwane 188 Trading Post i bierzemy do toważystwa Veronikę (jest to kluczowa postać),

2.nasępnie odwiedzamy miejsce zwane "Vault 3", tam po rozwaleniu wszelkich istot które nam zagrażają podchodzimy do bramy krypty ale nie wchodzimy do środka... czekamy aż Veronika skomenuje to miejsce ( pojawi się napis na naszym ekranie).

3. Potem udajemy się do miejsca zwanego "Camp McCarran" wchodzimy na plac i udajemy się do wielkiej budowli centralnej z trzema segmentowymi drzwiami. Pamiętać trzeba żeby wejść tylko i wyłącznie środkowymi, nie wiem czemu ale jeżeli wejdziecie inaczej to reszta się nie powiedzie. Kiedy wejdziemy do środka stajemy koło drzwi kórymi żeśmy weszli blisko lampy oświetlającej wejscie i również czekamy na komentarz Veroniki... wychodzimy i udajemy się w dalszą drogę,

4.Kolejnym celem jest osada "Nelson" w której legioniści przetrzymują zakładników RNK. Tam się troche krzątamy i również czekamy na komentaż naszej drogiej Veroniki... po jej refleksji ona sama zagaduje nas o pewną sprawę (chce coś od nas), lecz odpowiadamy "nie teraz" (not now) ważne jest by dać właśnie tą odpowiedź...

5.Wracamy do, lub jeżeli mamy już odkryte miejsce gdzie przebywa Mr House i tam udajemy się do pokoju prezydenckiego. Tu pozostawiamy Veronikę by odeszła (pozostała w kasynie),

6.Jeżeli nie macie innych kompanów to ich odszukajcie a następnie wyślijcie ddo kasyna (jeżeli macie odblokowanych toważyszy to przejdźcie do punktu niżej,

7.Kolejnym krokiem jest powrót dokasyna i zapytanie Veroniki o co jej chodziło a po dialogu uaktywni nam się misja z bractwem stali (jednakrze jej nie wykonujemy gdyż zakończy nam to możliwość podrużowania wspólnego w kilkoro), odsyłamy ją.

****8.Oto właśnie mamy liczebną rodzinkę zebraną w kupie, teraz by przyłaczyć kilkoro do naszej kompaniji nalerzy porozmawiać z Veroniką o tej misji następnie w dialogu odpowiadamy by paszła sama nie przyłączamy jej=> następnie szybko odwracamy się i szukamy dowolnego innego towarzysza chociażby Cass bieżemy ję do grupy a następnie podchodzimy do Veroniki i znowu pytamy o to z czym chciała z nami porozmawiać tam mówimy że:

-bedziemy podróżować razem I TAKIM WŁAŚNIE SPOSOBEM MAMY DWIE LUDZKIE TOWARZYSZKI ZAMIAST JEDNEJ... :D

-lub też znowu mówimy żeby szła sama i podchodzimy do kolejnego wolnego towarzysza i go wcielamy do grupy (tą czynność można powtażać do czasu aż pozostanie tylko sama Veronika [ją trzeba zostawić na koniec gdyż ona zamykać bedzie skryp związany z wejsciem do danego zadania]).

Po tym wszyskim mamy drużynę skaładającą się z naszych towarzyszy których możemy spotkać na pustkowiach Mojave i nie bedziemy się przejmować brakiem towarzystwa tego czy innego towarzysza... Poza tym jeżeli chcecie się pobawić to radzę sobie pobrać również modyfikacje "ENKLAVA MOD" który daje nam możliwość w miarę szybkiego wsparcia w postaci żołnierzy różnych nacji (Enklawy, Bractwa Stali, Rnk, żołnierzy armi byłego USA...) opcji taktycznych jest dużo i zabawa jest przednia.

Co do trybu rozgrywki w drużynę składającą się z kilkorga towarzyszy, mam nadzieję że ułatwiłem komuś grę oraz pokazałem że da się zrobić coś co niektórzy uważają za niemożliwe. NIE MA TAKICH RZECZY!!! wystarczy wiedzieć o grze wiecej niż wiedzą inni. W przypadku innych pytań, proszę pisać do mnie.

z poważaniem: "taki jeden co niec nie wie" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...