Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

doomsoul

Problem z pendrivem od appla

Polecane posty

Zakupiłem pendrive z firmy apple o pojemnosci 32GB o nazwie (znaczy pisze na nim) INTEGRAL AES 256BIT ENCRYPTION TL. Pena wykrywa mi jako stacje dysków o wielkości 2,78MB na nim znajduja sie jakies pliki w adobie i program ale zdaje mi sie iz jest to pendrive na macka. Wiec czy da sie go odpalic na zwyklym PC czy sa jakies programy. Zakupu dokonałem za granicą dokładnie w Holandi gdzie udzielono mi informacji ze po formacie odpowiednim pogramem wszystko bedzie dzialac spokojnie, ale puki mego szukania na internecie nic nie znalazlem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu zmienić typ partycji na coś, co jest rozpoznawane przez Windowsa. Dokładniej trzeba usunąć starą partycję i utworzyć w jej miejsce coś rozpoznawanego przez Windows, czyli partycje FAT, lub NTFS. Jak sądzę HP USB Disk Storage Format Tool powinno sobie z tym poradzić. Jeśli nie da sobie rady, to można użyć do tego dowolnego GNU/Linuksa, najlepiej GParted Live, albo Parted Magic. Z poziomu Windowsa też być może da się to zrobić, ale nie napisałeś jakiego masz Windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobowałem tego programu ale wersje 10 bo mam win 64bit. Ale ciagle errory wyskakuja jak cos chce zrobic. A tak myslałem czy nie de jakos uruchomic systemu maca na windowsie i jakos to zrobic lub bo w szkole mam w bibliotece maca czy ta operacja odblokowywania jest krotka i nic nie trzaba instlowac to by moze mi to pozwolili zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejsze wyjście to:

(...) Jeśli nie da sobie rady, to można użyć do tego dowolnego GNU/Linuksa, najlepiej GParted Live, albo Parted Magic. (...)

Obsługa dwóch wymienionych wyżej dystrybucji nie powinna być problemem, przynajmniej jeśli chodzi o zarządzanie partycjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...