Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Al99

Rozwiązany: Fallout New Vegas - Zakup gry z zagranicy

Polecane posty

Witam wszystkich,

Chciałbym zamówić powyższą grę w Edycji Kolekcjonerskiej jednak nie wiem na który z portali zagranicznych mogę liczyć... Game.co.uk, Gamestation a może jakiś inny...?

Na GAME znalazłem informację: UK ONLY

New Vegas I

Czy to znaczy, że zasady użytkowania dotyczą tylko UK czy też gra poprostu wogóle nie jest wysyłana za granicę?

W opcjach i kosztach dostawy nie ma o tym mowy... :huh:

Widziałem również grę na Gamestation:

New Vegas II

Do obu portali wysłałem wczoraj maila i czekam na odpowiedź ale wolę zapytać kolegów użytkowników gdyż może macie jakieś doświadczenia związane z tymi lub podobnymi portalami...

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez game.co.uk wysyla za granice tez (w checkout masz do wyboru jaki rodzaj przesylki chcesz, wybierasz EU - Royal Mail Europe). That's all folks :)

Oczywiście, że ma. Wybrałem Europe i wszystko zapłacone ale UK ONLY nie brzmi ciekawie.

Z drugiej strony chyba nie daliby wogóle opcji wysyłania do reszty Europy gdyby było inaczej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez game.co.uk wysyla za granice tez (w checkout masz do wyboru jaki rodzaj przesylki chcesz, wybierasz EU - Royal Mail Europe). That's all folks :)

Oczywiście, że ma. Wybrałem Europe i wszystko zapłacone ale UK ONLY nie brzmi ciekawie.

Z drugiej strony chyba nie daliby wogóle opcji wysyłania do reszty Europy gdyby było inaczej...

Moją całkiem miłą obsługę. Grę wyślą bez Pre-Order packa (UK ONLY dotyczy właśnie jego) bo i tak by nie działał.

To jakoś przeżyję ale muszę poczekać jeszcze kilka dni aż dostaną samą grę, jeśli będzie ważyć ponad 1kg, nie wyślą jej... :sad::sad::sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Zostałem poinformowany, że gra waży powyżej 1kg więc nie mogą wysłać jej przez Royal Mail do Polski.

Ps. Zakupiłem grę w wersji Kolekcjonerskiej z Gamestation :tongue:

Ktoś odbierze ją za mnie i odeśle do Polski :cool:

Nie cytuj poprzedzającego posta. -politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...