Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszekx1

King's Bounty: Legenda - uruchomienie gry

Polecane posty

Otóż mam problem z grą którą CD-Action zamieścił na swoim coverze. Otóż instaluje tą wielką, przez wszystkich chwaloną Nagrodę Króla, klikam nowa gra, wybieram bohatera, przeklikuje wstęp i w końcu jestem w komnacie, naprzeciw Ryśka. Próbuje do niego podejść i co? Zonk, komputer się resetuje. Mam AMD athlona 64 x2 dual core proccesor +5000, 2.61 Ghz, 1,80 giga ramu, karte graficzną ATI Radeon XPress 1200 i winde XP. Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, komputer resetował się w czasie/pod koniec walki lub po wczytaniu gry. Zaczęcie gry od nowa pomogło na jakieś 0.5h i znowu mam to samo. procesor AMD 3200+, Radeon X1950pro, 2 giga ramu, Windows XP. Help! W sumie o z gierkami od CDA mam już problem od kilku miesiecy (cryostasis resetuje kompa na samym poczatku gry, a inne nawet sie nie chcą uruchomic) ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to, też mam wiele razy takie problemy z grami z "ekszyna". Jednak w większości nie było to jakieś ważne dla mnie gry. Dopiero teraz ten King's Bounty mnie uderzył porządnie. A przy okazji, chciałem jeszcze dodać ze próbowałem zainstalować tego patcha, gość miał podobne objawy jak ja ale u mnie nic to nie dało. Jeszcze raz proszę w imieniu swoim i kolegi o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...