Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buryzenek2499

Dziwny problem z napędem

Polecane posty

Witam. Mam dziwny problem z napędem a mianowicie taki, że czyta niektóre dvd a niektóre nie. Kiedy chcę odpalić np. Left 4 Dead 1 lub Left 4 Dead 2 albo Crysisa napęd po prostu ich nie wykrywa. Kiedy włączam inne płyty takie jak Splinter Cell Conviction, GTA 4, Modern Warfare 2 albo Killing Floor wszystko działa w jak najlepszym porządku. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale komputer z Biedronki że tak powiem ?? czy może z innego tego typu sklepu ??;) Bo jeżeli tak jedyne wyjście to oddac całego PC jeżeli jednak komputer był składany w normalnym sklepie komputerowym zawieź całego PC zdejmą plaby wymatują DVD i wyśla na Gwarancje w ten sposób nie stracisz na jakiś czas PC ja w starym DVD wytarłem laser ściereczką do optyki kupioną wraz z Aparatem i teraz DVD odpala mi dosłownie Wszystko ;)

Wstaw przecinki i zdania zaczynaj wielką literą. Trzeciego zdania nie da się przeczytać na jednym wdechu. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij nowsze oprogramowanie do napędu. Wpisujesz w google nazwę czytnika, ściągasz najnowsze stery i wgrywasz do pamięci napędu. Ewentualnie możesz pobawić się z soczewką lasera, ale wątpie by to coś dało, skoro mówisz, że napęd jest nowy. Może to być także napęd uszkodzony od samego początku jego użytkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery zainstalowałem dalej ten sam problem. Jest dość dziwny gdyż niektóre płyty chodzą normalnie a niektóre w ogóle się nie kręcą i słychać takie pykanie co 10-20 sekund. Nie wyczyszczę sam lasera, mimo że obudowa nie jest zaplombowana, to ma taśmy gwarancyjne a tego lepiej nie będę zrywał więc chyba zostaje gwarancja.

Może coś pogrzebać w BIOS'ie ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...