Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawlik93KRK

GTX 460

Polecane posty

Witam mam pytanie czy użytkownicy na tym forum posiadający GTX-a 480 maja jakieś problemy z temperaturą oraz z wydajnością?? Bo ja posiadam GTX 460 (gainward GLH) w SLI i żadnych problemów nie mam a wiele osób przekonywało ze nie ma sensu kupować 1 GTX-a 480 skoro dwie sztuki GTX 460 wychodzą taniej i sa wydajniejsze??

Czekam na odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTX480 nie ma żadnych problemów z temperaturami czy wydajnością. Fakt, wydziela dużo ciepła, ale jest do tego przystosowana i nie ma mowy o przegrzewaniu się.

Ale fakt, wieść gminna niesie że 2x GTX460 to lepszy wybór, choć jak wiadomo SLI swoje wady i zalety ma (nie wszystkie gry wykorzystują tego pełny potencjał). Ponadto trzeba do tego mieć dobrą płytę główną. Mówiąc krótko, opłacalność tych rozwiązań zależy od sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTX 480 jest całkiem dobry, pod warunkiem że, często aktualizujesz sterowniki i BIOS karty. Ważne jest także jakiego chłodzenia się używa - oba moje GTXy są zwodowane, jak cała reszta kompa, hałasu brak... Ogólnie wydajnościowo w grach rzadko schodzi poniżej 50 fps, a w programach graficznych są bardziej niż "dobre".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy, ale na wykresach i we Frapsie

Czyli że jak lepszy? Nie widziałem wykresu, na którym 460 bije 480, tudzież 460 wyciska więcej klatek niż 480...

Tudzież nie jest synonimem "lub":

tudzież-spójnik łączący współrzędne części zdania i zdania współrzędne; a także, i, oraz-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...