Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SquBanys

Mysz do 200zł

Polecane posty

To znowu ja i znowu pytam się o myszki. Nadal jestem przy starej (kupiłem zamiast myszki słuchawki bo stare Philipsy się połamały przy csgo). Teraz dysponuje większym budżetem i na więcej sobie mogę pozwolić. No i pozwolę sobie skopiować starą formułkę:

  • Cena: Do 200zł
  • Przewodowa/Bezprzewodowa - musi być przewodówka, bezprzewodowe są droższe i mają dłuższy czas reakcji zwykle
  • Sposób trzymania myszy (według http://www.test-gear.pl/gripy/): Palm Grip i jestem praworęczny :)
  • Podkładka kupiona na Artscow(lynk) bo była przecena na $1 i mogłem mieć własną grafike tongue_prosty.gif
  • Gram w RPG'i, FPS'y, MMO, MOBA, czyli w każdy możliwy typ gier. Ale gównie CSGO

Aktualnie na oku mam 3 myszki: Razer Abyssus, Razer Deathadder i Thermaltake Saphira. Wszystkie 3 mają bardzo dobre opinie ale nie wiem na którą się zdecydować. Jednak inne opinie też są przydatne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciłabym dopłatę do Zowie FK1. Ma idealny sensor, świetnie jest wykonana i do tego cenowo warta każdego grosza. Pytanie tylko jak zachowa się przy Twojej podkładce, bo w tej kwestii potrafi być wybredna. Woli się z jednokolorowymi podkładkami (najlepiej czarnymi), a przy tym jak najbardziej sztywnymi (może być materiał, nie musi być plastik, ale warto by był dość zbity, twardy). Chodzi o to, że myszka ma co prawda kilka ustawień LODu, pod różne podkładki, więc działa na każdej powierzchni (poza blatem biurka, bo na nim nie działa), ale czasem na kolorowych fragmentach mojej podkładki się potrafiła zatrzymać (nie uciekała, ale stawała w miejscu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...