Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coca54321

Rozwiązany: Smartfon 400~500 zł

Polecane posty

Witam wkrótce kończy mi się oferta w Play i chciałbym przedłużyć ofertę za 49,99 zł + okres umowy 25 mies. http://www.play.pl/telefony/Telefony_retencja/ Mam do wyboru różne telefony i nie wiem co wybrać :/ Chciałbym aby ta komórka była z androidem, miała dobry aparat do zdjęć i dobrą specyfikację, a także żebym mógł szybko "surfować" po internecie. Także prosiłbym aby miał wifi. Dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lumie sobie odpuść. Jeśli chcesz "szybko surfować" to LG Swift L9 II, do muzyki HTC Desire 610, lub niewymieniony bdb LG G3s który jako jedyny ma LTE jeśli niestraszne Ci 5 cali w łapie które idealnie sprawuje sie w przegladaniu neta (co np dla mnie jest plusem, zwłaszcza ze pracuje przy 27" :D) do tego ma najpojemniejszy akumulator i najlepszy ekran. Tak wiec z mojej strony z tych które mozesz brać polecam Lg G3s. te 40zł więcej na pewno uzbierasz. Btw radze jednak przeliczyć czy warto w ogóle brać tel na abonament. te tel nowe chodzą po ok 500-660(lg g3s) a Ty dajesz ponad 200zł + spłata wliczona w abonament na 24 miechy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat L9 II poleciłbym sobie odpuścić, ze względu na skopany soft - jako właściciel wiem co mówię ;) Desire 610 też bym sobie odpuścił ze względu na słaby ekran. Nad Lumią możesz się zastanowić, ale polecam najpierw sprawdzić, czy WP ci odpowiada - najlepiej poproś o telefon w salonie i sprawdź sam. jak kolega wyżej - polecam LG G3s, który z tego co widzę mieści się w twoim przedziale cenowym, a nie wymieniłes go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...