Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

Rozwiązany: Aktualizacja Android- banalne pytania

Polecane posty

Cześć, od razu napiszę że należę do grupy ludzi którzy telefonu używają do dzwonienia i do zagrania w jakąś durną gierkę jak się czeka w kolejce,jedzie autobusem. Więc się nie znam na androidzie.

Mam telefon samsung ace 2 z androidem 2.3.

I wpadłem na pomysł aktualizacji systemu, głownie po to aby móc skorzystać z app permission managera. Bo irytują mnie jakieś proste aplikacje które mogą mieć dostęp do kontaktów, lokalizacji, internetu, płatności itp.

A teraz moje pytania:

1)czy muszę mieć konto google przypisane do telefonu aby dokonać aktualizacji?

2)czy mogę wybrać do której wersji chcę uaktualnić system?

3)Gdy uaktualnię system to czy "przywróć ustawienia fabryczne" przywróci starą wersję systemu?

4)Czy znacie jakąś BEZPIECZNĄ stronę z której można ściągać aplikacje na komputer by później z kompa na tel wrzucić? Najbardziej mi zależy na tym app permission manager. (Nie chce dodawać konta google do telefonu, dlatego wolę najpierw na kompa) No i oczywiście mam na myśli niepiracką stronkę.

Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie.

2) Nie, aktualizuje się do najnowszej wersji.

3) Nie, przywróci ustawienia fabryczne nowej wersji, w tym przypadku 4.1.2.

Ale z dobrego serca radzę - nie aktualizuj. Podobno na Ace 2 4.1 jest skopany i telefon nieziemsko na nim muli, otwarcie czegokolwiek to 2-3 sekundowy lag itd. Możesz zaryzykować, ale większość opinii na Internecie mówi, że na Gingerze to super telefon, a na 4.1 maskara, dno i takie tam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...