Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hotcan

Mysz za ~ 100 zł

Polecane posty

Witam,

jako że moja prawie już 9cioletnia mycha zaczyna cierpieć na syndrom powdójnego kliknięcia, wydawałoby się, że czas wymienić ją na coś sprawnego.

Może to i głupi (bynajmniej ja mam takie wrażenie) pomysł, ale chciałbym zamienić kable, na coś bezprzewodowego, ponieważ przydałoby się mniej plątaniny przy przenoszeniu laptopa.

Szukam bezprzewodowej myszki (jak narazie) do 100zł,

Raczej claw grip, ale to jest coś pomiędzy fingertipem i clawem.

Długość łapy to 20cm.

Przyciski na lewym boku bardzo mile widziane.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że RAT to bliżej 170 zł, a za tyle możesz mieć TT Saphirę, Kanę V2 (białą, czarną), czy Roccata Kone (Desert Strike, czy nieco taniej z promocją Black Edition, choć nie wiem, czy to technicznie to samo), a nieco taniej jest Roccat Lua, Genius X-G510 (wymaga kolorowej podkładki), ew. Logitech G100s. No i jest jeszcze CM Storm Xornet - nadaje się głównie pod fingertipa, a pod clawa niekoniecznie, w każdym razie sam przy podobnej długości dłoni i fingertipie bardzo mi pasował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, trudno powiedzieć. Sprzedawca raczej nie będzie chętny rozbierać myszki.

Chyba że ta informacja jest podana gdzieś na opakowaniu/ makulaturze w opakowaniu (?).

Jeśli okaże się, że to jednak nie jest Philips, będzie ona pasowała do mojej dłoni? ew. jakie są moje alternatywy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAT 3 w wersji Refresh (choć chyba ona się tak oficjalnie nie nazywa) ma dobry sensor. Stara, pierwsza wersja, ma kiepski. Nie wiem czy jest to napisane na opakowaniu, pewnie nie. Chyba że można rozpoznać to po DPI, ale trzeba by poszukać jakie miała stara wersja, a jakie ma nowa.

Z innych myszek np. Sharkon Drakonia, najlepiej w wersji Black.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując google i agito, zauważyłem że RAT 3 Refresh ma logo cyborga, poprzednia wersja ma nieco inne..

(chyba że obrazki są zupełnie losowe na każdym racie) G*wno prawda.

Google wspomina o RATach 3200DPI, zakładam, że jest to starsza wersja, ponieważ agito sprzedaje 3500 pod nazwą "Refresh".

Jeśli obrazek sprzedawanego przedmiotu na allegro zgadza się z przedmiotem który dostanę do rąk, jest to wersja Refresh.

Teraz mam do wyboru między RATem 3 z jakąś badziewną podkładką lub wspomnianym Sharkon Drakonia z większą ilością programowalnych przycisków, co jest dużym plusem.

Z góry zakładam, że nie dam rady grać na żadnej z nich na plastikowej podkładce z wgniecieniem na środku.. Dlatego prosiłbym jeszcze o jakieś sugestie dotyczące podkładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...