Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ManiakGier

Smartfon do gier,750 zł

Polecane posty

Witam ! Chciałbym się was poradzić jaki telefon do gier mam wybrać w cenie maksymalnej 750 złotych . Smartfon ma służyć do gier , poniżej podam listę co do dokładniejszych wymogów .

-Ekran najlepiej hd , rozd. min 1280x720

-Aparat średni, gdyż często nie używam

-Długie wsparcie , tak jak dla mojego samsunga galaxy s który do dzisiaj dzielnie służy i ciągnie 9/10 gier na androida jakie są .

-Procesor i ram , odpowiednio : 1,2 ghz min 2 rdzenie i 1 gb ramu.

-Min. 8gb pamięci wbudowanej .

To tyle , dodam jeszcze tylko , że moim faworytem jest :LG Optimus L9 II

Ma świetny ekran dobry aparat i wydaje mi się że najlepszy jest na tą półkę.

Przy proppzycjach prosiłbym by uwzględnić to , żeby telefon nie ciął się po zainstalowaniu kilku gier .

Z góry dziękuję za pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być nówka to S3 może nie znaleźć. A byłaby to bardzo dobra propozycja. Tak to w tej cenie rzeczywiście tylko l9 II spełnia te wymogi, ewentualnie Moto G - jednak zarówno do wersji 16GB lub 8GB LTE musiałbyś dopłacić - do tej drugiej trochę więcej, ale warto ze względu na slot sdcard. Telefon prezentuje się się podobnie do Optimusa, ale ma nieco słabszy procek i aparat, za to ogromne wsparcie nieoficjalne jeśli cie to interesuje. Co do L9 II to jako posiadacz polecam, ale warto sie zastanowić nad aktualizacją do Kitkata po zakupie - jest nieco niedopracowana i tracimy możliwość przeniesienia gier i aplikacji na kartę sd - a 3,9GB dostępne dla użytkownika to trochę mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediamarkt LG L90 jest teraz za bodajże 650 zł. Sam posiadam i jestem bardzo zadowolony, wszystkie gry z wyjątkiem GTA chodzą super płynnie (ale to jest wina optymalizacji tych gier), od razu Android 4.4,i parametry bliskie L9 II (zamiast dwóch rdzeni masz cztery 1,2 GHz) . Jedynie niska rozdzielczość ekranu może Ci przeszkadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG L90 w takiej cenie złym pomysłem nie jest, więc jak ekran 960x540 nie jest problemem to również da radę.

L9 II w grach sprawuje się całkiem całkiem, Adreno 305 może to nie najsilniejszy potwór, ale gry pokroju Dead Triggera 2, Real Racing 3 czy Asphalta 8 połyka bez problemu. GTA 3 i VC też śmigają, z San Andreas może być taki problem na Kitkacie, że gra zajmie tyle pamięci wewnętrznej, że nie zostanie wiele miejsca na inne rzeczy (a jakbyś został przy 4.1 i chciał instalować apki na kartę sd, to pamiętaj że to musi być minimum Class 10).

W porównaniu do S3 GPU może jest trochę słabsze, ale znacznie nowsze (m.in obsługuje OpenGL 3, co teraz może jeszcze nie jest takie ważne, ale już za chwile może byc). Zresztą wszystkie dostępne opcje oprócz Samsunga mają to właśnie GPU, jedynie odrobinkę lepiej może być w L90, bo jest mniejsza rozdzielczość, ale i słabszy niż w L9 II procesor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...