Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HurtT

Klawiatura, podkładka, mikrofon

Polecane posty

Witam, potrzebuje zakupić zwyczajną klawiaturę wygodną z dobrym klikiem w cenie około 50/60zł, podkładkę typu A4 tech x7 500MP (~20zł), lub SS qck w dobrej cenie(~35zł) oraz jakiś mikrofon do 20/30zł, wszystko musi być w jednym sklepie lub z darmową wysyłką pobraniową, gdyż w tym wypadku przesyłka pobranie jest droższa od sprzętu. Proszę o propozycje i linki do koszyków lub sprzetu, dzięki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta procpu wygląda świetnie, jednakże mikrofon jest niedostępny i chyba raczej już dostępny nie będzie jak sądzę, gdyż jest ciężki do wyrwania w jakimkolwiek sklepie. Jakiś inny mikrofon w tym sklepie zamiast tego? Albo w innym wogóle sklepie z jakimś innym mikrofonem?

Aha. Zapomniałem dodać, że może być to tez oddzielnie jeżeli można to odebrać w Białymstoku osobiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W procpu jest Trust Starzz, na allegro w fajnej cenie MediaTech MT391 aka SFX PRO2 (np. tu).

Możesz też poczekać na opinię kogoś, kto jest bardziej na bieżąco w temacie.

W Białymstoku są punkty np. moreli, czy x-koma. I o ile w x-komie zbyt wiele ciekawych rzeczy nie widzę, o tyle morele mogą się okazać fajną alternatywą dla procpu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym procpu świetna oferta na podkładki jest, ale z tego co widzę ta klawiatura jest rowniez niedostępna, zaś ten mikrofon jest ciut za drogi już, a tańszych juz chyba nie mają(?). Ten Media Tech 20zl pobraniową, gdy kosztuje sam 18zl to chyba jakieś żarty to są nie oferta. Któryś mikrofon w morelach do 25zl jest w porządku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym procpu świetna oferta na podkładki jest
Na allegro też, dodatkowo z niższymi KW, przynajmniej o ile odpuścisz sobie płatność przy odbiorze (np. klik).
ale z tego co widzę ta klawiatura jest rowniez niedostępna
Jakoś to nie rzuca się w oczy przy wyszukiwaniu confused_prosty.gif W morelach kosztuje praktycznie tyle samo (klik), także jeżeli i tak miałbyś nie płacić za przesyłkę...
Któryś mikrofon w morelach do 25zl jest w porządku?
A żebym to ja wiedział? Jeżeli i tak zamawiałbyś tam klawiaturę, to proponuję dobrać najlepiej wyglądający (i może mający w miarę przychylne opinie) do 15-20 zł i mieć nadzieję, że będzie ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturę wezmę z moreli po prostu(ten logitech jest gorszy, od tego modelu modecoma?), do tego tą qck i np. To coś będzie działało?

http://procpu.pl/p/1755/10197/mikrofon-dookolny-natec-snake-czarny--sluchawki-i-mikrofony-multimedia.html

Co ciekawe z mikrofonów mają tam tylko ten, tego trust starz i bodajże 3 z ceną w okolicy ~100zl, wiec skoro jest w tej ofercie to może jest dobry? :D

Jeśli nie to wezmę w tym procpu w sumie samą podkładkę, bo nawet z kosztem pobraniowki cena jest taka jak podkładki A4 tech w morelach, a jest chyba nieco Lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten logitech jest gorszy, od tego modelu modecoma?
Zalmana. I nie, do K120 nie mam żadnych zastrzeżeń, po prostu (chyba błędnie) założyłem, że skoro tak zachwalałeś propozycję z procpu, zupełnie olewając tę z proline, to z jakichś względów Zalman bardziej Ci pasuje.

Tak przy okazji pozwolę sobie zauważyć, że zgodnie ze zdjęciami morele oferują dwa układy klawiszy w K120 - ta ma US, ta - UK.

skoro jest w tej ofercie to może jest dobry? biggrin_prosty.gif
Jest też druga opcja - wszystkie dobre zostały już wyprzedane wink_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie logitech z morele, qck z procpu, no i jeszcze ten nieszczęsny mikrofon. W morele jest z kolei masa tych mikrofonów i ciężko jest wybrać ten idealny do 25zl ;), w proline wychodzi drożej jeśli chodzi o podkładkę i wysyłkę, dlatego mniejwiecej ominąłem tę propozycję.

Znajomy poleca mi klawiaturę Natec Genesis RX55 za około 100Zł+. Warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Genesis RX55 zapomnij, o Sharkoonie w obecnej cenie też (jest kiepsko dostępny, a opłacalny był ewentualnie może po 50-60 złotych, a nie po 80).

Nateca znajdziesz w większości większych sklepów, a czy jest lepszy od Qcka, to kwestia dyskusyjna. Bezwzględnie lepszy natomiast jest HyperX Fury Pro (tu w wersji M).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mikrofon zalmana jest w morelach, do tego wezmę X7 500MP i pozostaje tylko klawiatura.

-K120 i dużo pieniędzy w kieszeni

-Natec Genesis RX55 lub RX22

-Dołożenie do Gigabyte'a Force K7

-A4tech B120 / Genius G265 (Tez to jest opcja, ale jakoś najmniej się nad nimi zastanawiam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz, A4techa podkłądkę... zamiast nateca M12... powodzenia wink_prosty.gif

Jeśli się zastanawiasz nad dołożeniem do Force K7, to rozważanie KB-G265 ma średni sens, bo K7 to jednak wyższa półka.

A4Techa i Nateca w ogóle bym nie rozważał - kiepskie wykonanie.

Powiem Ci że jesteś internetowym geniuszem... miałeś chociaż te podkładki ?

Ja użytkuje jedną i drugą, i powiem szczerze... M12 jest o niebo lepsza... lepsze wychwytywanie powierzchni przez sensor, niski lod, lepsze ślizgi, obszyta na bokach czego nie ma w A4techu... ale ty nadal wmawiaj sobie i innym swoje teorie Einsteinie...

co do force K7 zgodzę się.

Cóż nie moge edytować swojego posta, ale ostrzeżenie jest dla mnie nie zasadne... kebab84

DO Irenez:

Agresja słowna niewspółmierna do meritum sprawy.

Jaka agresja, jedynie rzeczowy argument, oraz ocena Twojej porady.

Nie korzystałeś, a piszesz, że ma kiepskie wykonanie..

ot, co ... jesteś adminem Panie Irenez.. można się powołać na komunistyczny regulamin...

1. Admin ma zawsze rację

2. Jeśli admin nie ma racji patrz punkt pierwszy...

:) Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, że:

a) nie porównywałem w temacie podkładki Nateca do A4Techa (jedynie do Qck i HyperX Fury)

b) ostatnich dobrych kilka postów koncentruje się, li tylko na ocenie klawiatur

pozwolę sobie zauważyć, że agresywność Twojego posta jest kompletnie niezrozumiała.

PS Jeśli chodzi o temat podkładek, to mam w domu A4Techa, Qcka, Tesoro Aegis, a miałem okazję korzystać też z Nateków, Kingstonów i Razerów. wink_prosty.gif

I taki drobny bonus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...