Skocz do zawartości

Guild Wars (1, 2)


Polecane posty

Trzeba uważać z tymi Pre-orderami z Empiku bo kupując normalna wersję dostaniemy... normalna wersję od dnia premiery. Możemy także kupić takie coś za 16 zł które da nam możliwość zagrania dzień przed premiera + 2 dni po niej, czekając na pełną wersję. Po zakupieniu tego czegoś można wtedy kupić normalna wersję (koszt pomniejszony o takie małe coś za 16 zł (którego wartość to 19,99 zł).

Małe coś -> http://www.empik.com/preorder-guild-wars-2-pc,p1051811498,multimedia-p

Normalna wersja -> http://www.empik.com/guild-wars-2,p1050833688,multimedia-p

Kupując obie te rzeczy zamiast 199,99 zł płacimy 16,99 + 150 zł = 166,99 zł i mamy dostęp do gry dzień przed premiera (tak jak pisałem wcześniej kupując samą wersję normalna gramy dopiero od dnia premiery). Dodatkowo to małe coś działa tylko na internetowe zamówienia, nie daje rabatu na wersję sklepową (ale wciąż możemy wybrać odbiór osobisty).

Osobiście kupię to dopiero po zagraniu w betę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam nadzieję że skrycie się za np. kamieniem da nam osłonę np od strzał. A nie jak w innych mmo. Chociaż w gw1 było tak, więc mam nadzieję że w gw2 też będzie.

To się fachowo nazywa vmapping. Wpływa to też np. na to, że jak sobie jakiś mobek siedzi w budyneczku, a ty stoisz za ścianą, to nie zacznie cię atakować i nie wbiegnie na ciebie przez ściane, lub to, że jak ty przeskoczysz jakąś przeszkodę terenową to mobek nie przejdzie sobie przez nią jakby jej w ogóle nie było, tylko albo znajdzie ścieżkę, żeby ją obejść albo straci aggro i sobie pójdzie. Wydaje mi się, że bez tego nie ma sensu tworzenia w ogóle gry w dzisiejszych czasach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, nie chce mi się specjalnie kombinować z tymi całymi rabatami, kodami wysyłanymi na skrzynkę pocztową i tak dalej, zapłacić będę musiał podobnie a tak tylko raz będę musiał się przejść do pobliskiego empiku biggrin_prosty.gif Od razu otrzymam wszystko w jednym pudełku i naprawdę jestem w stanie przeżyć to, że ktoś zabierze mój nick oraz kilka jego wariacji - mimo tego nadal będę w stanie znaleźć swoich znajomych a większym zmartwieniem będzie to czy wszyscy wpadną na ten sam serwer ;p Eh, teraz tylko trzeba przeżyć oczekiwanie do końca sierpnia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby móc dostać się do przyszłej bety trzeba kupić pre-pushare? Czy jest może jakiś tańszy sposób aby grę najpierw wypróbować (mimo zarejestrowaniu się do bety nie chcieli mi dać kluczyka :/) zanim się ją zakupi?

Może ma ktoś namiary na jakiś giveaway?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcgamer.c...key-giveaway-2/

http://www.facebook....263476550424546

http://www.facebook.com/SteelSeries/app_166307463503287

Na portalu Gry-Online też podobno będą rozdawać. Rozejrzyj się po fanowskich stronach GW2, pewnie znajdziesz więcej linków. Do tej bety dopuszczają największą liczbę graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie, niestety na pcgamer zastałem tylko "This competition is now closed." ale o FB nie pomyślałem, chyba czas założyć tam konto... na gry-online teraz będę czatował biggrin_prosty.gif

@down jeśli będzie mi dane zdobyć 2 to się podzielę, niestety prawie każda strona organizuje konkursy, w których bardzo rzadko udaje mi się coś wygrać ^^

http://www.alienwarearena.com/giveaway/guild-wars-two-closed-beta-giveaway/ warto tu zajrzeć jeśli szukasz keya

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie na tyle miły i uda mu się jakimś cudem dorwać 2 klucze do bety Guild Wars 2 - to serdecznie proszę o podzielenie się jednym egzemplarzem ;) Ze swojej strony obiecuję to samo - wszystko zależy teraz od szczęścia - dziękuję serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.guildwars...n-johanson-r189

Informacje o endgame. Główną lokacją końcową będzie Orr, w której nie będzie "serduszek", tylko same eventy (najbardziej rozbudowane). Dowiadujemy się też, że po 80 levelu dalej będziemy zdobywać doświadczenie, które co prawda nie da nam już kolejnego poziomu, ale da nam nowe skill pointy, które będą potrzebne do craftingu Legendarnych broni. Potwierdzono też, że loot w dungeonach będzie zależny od naszego levelu, a nie od zakładanego przedziału levelowego danej instancji (jeżeli odwiedzimy na 70 poziomie świeżo dodany do gry dungeon na 20 level, to dostaniemy odpowiedni dla siebie loot).

A propos przedmiotów legendarnych, warto zaznaczyć, że sami będziemy musieli je znaleźć, czy znaleźć składniki do ich wykonania. Ponadto istotne jest, że nie będą one "uber" i super mocarne, po prostu będą wyjątkowo wyglądały. Jednym z takich itemów będzie np. łuk strzelający tęczą ;f Będą oczywiście też bardziej klasyczne i typowo "fantasy-epickie" itemy. Np. dwa miecze oburęczne, jeden reprezentujący dzień, drugi noc, które po połączeniu stworzą super-legendarny miecz zmieniający wygląd. Niektóre legendarne bronie będą lekko modyfikowały wygląd całej postaci (np. jeden młot ma dodawać efekt błyskawic w miejscach naszych kroków itp). Fajnie, bo będzie co robić, a jednocześnie ci, którym nie będzie się chciało, nie będą automatycznie słabsi od tych, którzy poświęcili czas, by takie specjalne przedmioty znaleźć. A przecież przykłady wielu gier pokazują, że zmiany estetyczne to i tak dla wielu "big deal".

Powróci też Mad King tongue_prosty.gif I wygląda na to, że okazjonalne eventy (holiday events) będą się pojawiać w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej gry poniżej 160zł nie dostaniesz. Więc tan(sze)ie znaczy oszuści. Też zależy co dla ciebie znaczy tani. Jak dla mnie to tylko gram.pl empik.pl Cyfrowa? huhu współczuje. Mi by się nie chciało zasysać 25gb.

holiday eventy to były niemalże sercem gw1, więc w gw2 must be.

dzięki za link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił już ktoś grę? Macie jakieś pewne, w miarę tanie sklepy ? Najbardziej mnie interesuje Pre-Purchase wersji cyfrowej.

Szczerze? Nie orientuje się już, czy "pre-purchase" jeszcze istnieje... Wydaje mi się, że teraz są już tylko pre-ordery, a to różnica. Co do tanich sklepów, to sam nie wiem, trudno coś polecać, bo często z polskimi małymi sklepikami mogą być problemy z ogarnięciem jaka to wersja, czy to zwykły pre-order, czy coś... Sam kupiłem z oficjalnej strony gry, między innymi po to, by mieć stuprocentową pewność :P

BTW, jeżeli macie starego klienta (z poprzedniego beta-weekendu) i niezbyt szybki net, to radzę go odpalić. Zasysa się trochę nowych plików, łącznie ponad 1 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłka 27. więc raczej dostaniesz na 28. W zakładce pre ordery jest info.

Ciekawe czy będzie możliwość odblokowania rzeczy z wersji deluxe w grze jeżeli się owej wersji nie zakupiło.

a gdy zobaczyłem "golem kupiec na 5 dni" to tak zajechało RoMem. że do teraz się otrząsam z tego. Mam nadzieję że takich rzeczy na 5 dni /1 godz/ tydzień/ miesiąc albo mounty (ogólnie wszystko co złe w romie i innych mmo) nie będzie w gw2.

Jak będzie to zrobię wszystko żeby gw2 oddać i dostać kasę back.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Podręczny dostęp do banku to naprawdę tak niezbędna i zaburzająca balans rozgrywki rzecz, że będziesz żądał zwrotu kasy? :F Będzie można kupować np. dostęp do aukcji, czy kupca w każdym miejscu, ale też wszyscy gracze będą mogli z tego korzystać. Boosty XP też przecież są czasowe. A mountów w grze nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił już ktoś grę? Macie jakieś pewne, w miarę tanie sklepy ? Najbardziej mnie interesuje Pre-Purchase wersji cyfrowej.

Tak, między innymi ja :D Pierwotnie obstawiałem, że zamówię pre-order z gram.pl, ale na empiku była opcja tańsza o 10zł a jako, że mam odbiór w salonie to nie płacę za przesyłkę. Tańszej opcji nie szukałem i w sumie szukać nie zamierzam, po prostu czekam do premiery =]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z grami ale jak zamawiałem na premierę płytę Sabatona (digipack) to czas oczekiwania był dzień premiery + 1, bo odbierasz konkretny egzemplarz, który jest wysyłany w dniu premiery + 1 dzień na dotarcie. Chyba poczekam do dnia premiery i wybiorę się normalnie do sklepu albo zakupię na Empiku wersję z 3 dniowym dostępem do GW2 z 1 dniowym wyprzedzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, straszne zamieszanie na stronie głównej z powodu kluczy do bety, tuzin stron komentarzy z pracami konkursowymi, a ja wczoraj wbiłem się bez problemu na ostatnią akcję Alienware zdobyłem od ręki kod na ostatnią betę (dla fąfla - swój mam już dawno z prepurchasem). Mam złamane serce przy okazji - Czy połamać sobie obydwie ręce i nie rzucić nawet okiem jak wygląda Rata Sum, skąd chcę prowadzić w pełnej wersji mojego maina, czy wystawić na próbę swoją silną wolę ze stali i pomęczyć wszystkie postacie które jeszcz nie obczaiłem - elema, rangera, woja, thiefa.

Notabene, jak widzę ogrom zainteresowania samą betą jak i całą grą, martwię się poważnie premierą - nie wiem czy coś takiego da się w ogóle w ludzki sposób opanować i czy nie będziem mieli powtórki z diablo 3 z padającymi serwerami, disconnectami, znikającym ekwipunkiem - jak milion ludzi rownocześnie wciśnie "login", nie ma bata, musi paść. Też chyba przerzucę się z obleganego Blacktide'a na jakiś przyjemny niszowy serwerek - jakoś nie sądzę, żeby były problemy z niedostatczną populację gdziekolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się martwię jedynie o dostępność gry w sklepach. Jako przeciwnik dystrybucji cyfrowej(no może poza indy) nie chcę powtórki z rozrywki z Diablo. Na empik wogóle nie mam co liczyć, jak zawsze z resztą, nigdy nic tam nie ma wtedy, gdy trzeba. Jeden raz się nie zawiodłem, gdy była premiera MW2, a czekałem na nią długo po jak dla mnie najlepszym multi w historii fps Cod:mw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeni0 po prostu mnie strasznie wku takie rzeczy jak "na godzine/tydzien/5 minut" bo wtedy trzeba albo grać aż do utraty oczu przytomnosci rodziny. Albo "zmarnować kase" bo nie skorzystało się w pełni z zakupionej rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, no właśnie nie trzeba i w tym tkwi całe piękno. Nie TRZEBA, bo to tylko lekko ułatwiający życie przedmiot, bez którego świetnie sobie poradzimy i którego braku wcale się nie odczuwa. Rozumiem, gdyby to były jakieś bardzo dobrze przedmioty, bez których gra byłaby cięższa, a nasza postać odstawała od innych. Ale przenośny bank? Come on :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zawalające inv rzeczy w grze to surowce, różnego rodzaju diamenty pod craft, warzywa. A 99% można przenieść dwoma kliknięciami myszki (prawy->przenieś do banku), bez żadnych specjalnych itemów - a wszelakie crafty to i tak zabawa w miastach. System cash shopu jest zrobiony (póki co) w GW2 na podobną modłę, co ten w TFie 2, więc ja się nie martwię.

Co do bety - planuję grać...jak najmniej. W poprzednich tłukłem ile fabryka dała i przeczyściłem wszystkie dostępne wówczas lokacje 1-25, więc chce trochę przerwy przed premierą zrobić i na headstarcie nołlajfić na całego. W becie przygotuję jedynie slidery wyglądu na moją idealną sylvari guardiankę, pewnie obczaje na jakiej zasadzie działają visty, oraz pożegnam się z moją betową nornicą. :')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w ten weekend grał pierwszy raz w GW2, więc zastanawiam się nad wyborem postaci, Oczywiście oglądałem/czytałem pokazówki na stronie GW2, ale dalej nie mogę się zdecydować między elementalistą (asura :)) a łotrzykiem (pewnie człowiek albo sylvari). Może ktoś kto już grał jedną lub drugą, a najlepiej obiema klasami wypowie się i mi pomoże ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko. Grałem przez długi czas w age of conan i trochę w dc universe online więc mmorpg są mi znane za to nigdy nie spróbowałem guild wars a w betatesty " dwójki " nie chce mi już się bawić. Czy Ci którzy grali wcześniej w guild wars lub mieli do czynienia z betą będą mieć jakieś " fory " na początku, ciężko jest ogarnąć guild wars 2 ( pytanie dla beta testerów ) czy jest okej ? Pytanie może wydawać się głupie, ale nie chce dostać od razu w dupe na początku i się zniechęcić. Dodam jeszcze, że łapie dość szybko mmo dzięki w miarę dużemu doświadczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W założeniu MMO jak każde inne, może bardziej rozbudowane, złożone i z kupą innowacji ale mimo wszystko raczej jak grałeś w MMO problemu nie powinno ci sprawić. Co do "forów" to byłby bezsens wszyscy zaczynają tak samo. Beta testerzy może dostaną jakiegoś peta. To wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...