Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

@ Black Shadow

skoro masz już zaawansowane poziomy kopalni (dla mnie to przynajmniej powyżej 25lvl) to jakim cudem nie posiadasz plazm które są potrzebne ale tylko jako zabezpieczenie przed farmieniem dziennego urobku. innego zastosowania nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Uwaga, ogłoszenie drobne:)

W środę rozpoczyna swój chwalebny żywot nowe, 65universum. Zasady niezmienne - ACS i brak złomu z obrony.

Jest ktoś chętny do przyłączenia się do klanu? Podstawa, czyli 3 graczy już jest. Szukamy świrów na miarę Pestycydów z kulturą Mordeth-ów (ShadarLogot), czyli pamiętne lata świetności u10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę powiedziec że jeżeli ktoś wie co robi to nawet top 1 ma małe szanse na to żeby sfarmic lub dopaśc kogoś (no chyba że zajdzie się takiemu za skórę).

należy się tylko odpowiednio pilnowac i nie zostawiac zbyt wiele na koloni czy moonie bo w oGame zawsze się znajdzie ktoś dla kogo nawet kilka k surowców jest dużą ilością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

OGame status report: initialized... :biggrin:

Obecnie moja liczba punktów wynosi 36k (lekko coś powyżej tego) i właśnie leci kolejny statek do kolonizacji piątej już, licząc z planetą matką, planety w akurat dosyć pustym układzie :) Fajnie, że dwie planetki mam zaraz obok gościa z sojuszu, który już ma ponad 150k i jest w top 500. Plazmy już są dla mnie dostępne i korzystam z nich. Obecnie celem jest zbudowanie na koloniach minimum 100 takich dział a na matce - może nawet 200? Jak będzie już fabryka nanitów to może da radę. A co do niszczenia bunkrów - zawsze można poprosić sojusz o pomoc w obronie i przeprowadzenie akcji odwetowej :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja zapraszam na uni30. Co prawda trudno zacząć ale powstał sojusz wspomagający początkujących graczy (nazwa sojuszu: Noob). Rekrutacja chwilowo zamknięta ale w razie czego powiedzcie że zaprosił Was bartek1881 (powinni przyjąć). Sojusz przedłuża noob protection do 200k pkt. :) Sojusz oferuje pakty ma pakty o nieagresji (w tym też sojusz Ronin), więc teoretycznie(!) nie trzeba sie bać, a w razie ataku wystrczy to zgłosić na forum sojuszu : http://www.noobsu30.fora.pl/ . Tam też można złożyć podanie o przyjęcie.Jeszcze raz zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Ja gram na u22 i 27 :) po prawie trzech latach ciułania surówki podnoszenia eczka, złomowania i farmienia... mam dosc :)

Poznałem w tej gierce spoko ludzi :P Np. na zlotach :D Ale teraz tylko szukam ekipy 10 osob (mam 6!) z którymi zorbie ostatni lot :) Czasu co raz mniej, ale i tak polecam wszystkim "ogejma" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Grałem kiedyś w to ale jak jakiś koleś z 10 razy lepszą armią zaatakował moją planetę matkę niszcząc doszczętnie moją flotę jakoś mój zapał(bo lubiłem ogame) przygasł... Może kiedyś zacznę ale już nie będę taki głupi i wstąpię do silnego sojuszu ;P Na razie jednak się wstrzymam bo ogame to wielki pożeracz czasu a teraz wole go spędzić przy CS ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kopię na u3 i u10.

Było jeszcze uniwersum 23, ale po zniszczeniu moona i złomie jakoś nie mogłem wykrzesać w sobie chęci i zapału do odbudowy, mimo że po złomie powstał nowy moon ;)

Nastawiam się na eko (30/28/28), chociaż i flotkę mam niemałą. Czasem zdarzą się jakieś akcje, małe farmionko, ale naprawdę niewiele.

Co jakiś czas przychodzi taka myśl, żeby wreszcie dać sobie z tym spokój

Wspaniałych ludzi tam poznałem i oni też trzymają mnie przy grze. Chociaż akurat do kontaktu ze znajomymi z ogame niepotrzebna gra; czasem te kontakty są i osobiste :)

Szkoda, że GF tak pazerne na kasę, psuje stare uniwersa. Pierwsze bardzo dobrze sobie radzi i się trzyma, ale już 'moje'... na u3 1,3k, a na u10 - 1,5k graczy! A ilu urlopowiczów i idlerów... Tragedia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wprawdzie są problemy tego typu, ale nie ma co się zniechęcać. Gram zgodnie z trzema zasadami:

Numer 1: "Nigdy nie być opłacalnym celem"

Numer 2: "Nie ma niezniszczalnego bunkra, ale i tak łatwiej zniszczyć flotę"

Numer 3: "Ekonomia i badania zostają na zawsze"

To się sprawdza. Bunkier jest lepszy od floty :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na 54 uni od tygodnia. Mam nick Ahsoka(mam konto po siorze bo ona się zarejestrowała i od razu się jej znudził ;P) więc może ktoś chętny do zrobienia sojuszu bo w tym co jestem to jakiś żal... mam 600 pkt jak narazie... gram na flotę ale głownie ekspedycje bo wokół mnie są dużo lepsi ziomale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...